Ake vitaminy proti zhorsovaniu zraku?

BlackCherry

Vitamíny ocutein ja tiež môžem len odporúčiť, plus (neviem čo papáš) ale keď priradíš každý deň zeleninu a ovocie (skús si kuknúť, čo sú také dobré na zrak, ale každý kus a druh ovocia/zeleniny sú nato prospešne) ale čo sa týka výž. doplnkov a tabletiek tak skús buď ten ocutein alebo si pred tym radšej v lekárni nechaj poradiť :)

12matilda

vitamíny ocutein som užívala tie sú fajn, más viacero druhov, ale ak si mladší asi budú najlepšie tie s ginkgom tie som užívala aj ja... treba sa poradiť v lekárni :)

lindisko2

Určite ocutein brillant, u nás dedo aj teta ich užíva... obsahuje najviac luteinu a okrem toho kopec iných vitamínov na výživu oka :) a pri veľkom balení je tam tuším aj handrička na kľúče na čistenie brýlov

knaja

Neviem, či sa v SR dá kúpiť Gemioptal® TOP Q, či len v Čechách, je to jedinečný prípravok, preverený na mnohých pacientoch na Gemini klinike.

verywell

určite lutein, ten je veľmi dôležitý pre správne fungovanie oka, poprípade doplnky ktoré ho obsahujú napr reviophtal lutein max ho má dostatočné množstvo

Mariana12

jedna babka povedala, ze vitaminy na oci su v mrkve a aj su. Je vela potravin, ktore podporuju zrak, staci mat vyvazenu stravu a ak su extremne namahane, tak je asi dobre uzivat nejaky vyzivovy doplnok na oči. Moj manžel užíva reviophtal luteín

kikiis2

nezabudka7 ked chces robit reklamu vyrobkom aspon si men ip adresy nech nie si taka napadna... pozriem 3 prispevky a 3 rovnake adresy len ine mena...