Popálenina

naan

Ja som si priložila ruku k žehličke a mala som to po zahojení hnedé, ale som si to potierala tým krémom a postupne to vybledlo a už to nie je poznať. Krém som si zabezpečila cez moju známu, nedá sa kúpiť v lekárni.

naan

Lolka, ja som mala popáleninu a natierala som si gelóznym krémom z aloe vera. Veľmi mi to pomohlo a po popálenine už nie je ani stopy.

Lolka

dakujem za poradenie. Len to, ze vyzerá byt zahojené, ale vtedy ked som si tam dávala zamrznuté, tak sa mi zdalo ze to trochu napuchlo a teraz ci kvoli tomu napuchnutiu ci sa zahojilo to tkanivo tak ako ma, ci by nevyzeralo lepsie keby si tam to zamrznuté nedávam. Mamina sa raz popalila a teraz to ma biele.

delphia

peniaze zbytocne nevyhadzuj na drahe kremy na jazvy. pravdepodobne v tvojom pripade o ziadnu jazvu neide, lebo tkanivo sa jazvou hoji pri popalenine celej hrubky koze- teda pri 3. a 4. stupni. a ty si az taku hlboku nemala, lebo to si vyzaduje uz odborne osetrenie a liecbu. v tvojom pripade ide o nove tkanivo ruzovej farby, ktore casom vybledne

vsevedka

Lolka neboj, hojenie chce čas!A tie krémy z lekárne - ja by som ešte počkala, veď tie trochu lepšie stoja okolo 10 eur.Odporúča sa Contratubex-gel na jazvy ale ten si môžeš nanášať aj tak, až po zhojení, píšu to i v jeho návode.

delphia

suhlasim s MUC.

a ten dermazin sa da davat aj na popaleninu- je to totizto mast na liecbu popalenin. pouzivaju ju aj na popaleninovych klinikach