pečeňové testy

marfuška

Lucka,len Ti odoberú krv a pošlú na vyšetrenie.
Pre lole,pečeňové testy sú prvé ktoré reagujú na hepatitídu.A to pred ochorením, alebo ak ochorenie prebehne skryte tak pečenové testy to určite odhalia, lebo po odoznení ochorenia budú zvýšené.

luckaf

Chcela by som sa opýtať, ako a čo mi budú robiť pri pečeňových testoch. Som študentka, mám 20rokov a poslali ma na PT, lebo mám dlhodobo nízku hladinu hemoglobínu. Keby ste mi prosím napísali, čo ma čaká??? ĎAKUJEM

ajaja

Bilirubín 3,7-20,5
AST 0,1-0,62
ALT 0,1-0,68
GMT 0,1-0,75
Normálne hodnoty sa možu trocha odlišovat,záleží od toho aký test sa použil na vyšetrenie.Ale velké rozdiely v tom nie sú.

gumqa

Aj ja mam zvysene pecenove testy. Mala som mononukleozu a tyzden som preto lezala v nemocnici. Niezeby som bola alkoholicka ale zaujima ma preco nesmiem pit alkohol, co by sa stalo keby som si ho dala? A ako dlho sa drzi ta beztukova dieta? Diky

bobo1

tiež som mal zvýšené hepatalky uplne som obmedzil arašidy,pistácie,oriešky kešu dlhým skladovaním vzniká nebespečná plieseň,ktorá robí šarapatu.Som apsolutný nefajčiar a vôbec nepijem alkohol. Hepatálky ešte nemám v norme ,ale je to omnoho lepšie Veľa šťastia

miruška

Môjmu dieťatku zistili zvýšené pečenové testy a v stolici mu našli nejaký bacil campilac.Kto o tom počul niečo nech mi napíše ale neviem či to slovo som tiež dobre napísala.Mám sa toho obávať alebo to nieje také hrozné?

kanadan

Veľmi, veľmi dobrá je liečebná výživa na -odkaz odstránený- Konkrétne Lkvb6 detoxikuje pečeň, emulguje tuky a znižuje cholesterol a Betavital silne čistiaci pečeň a ľadviny. Je treba užívať dlhodobo.

pišta

Ach áno, Zuzka, máš pravdu.
Diéta môže byť nielen na chudnutie, ale aj šetriaca či liečiaca.
Mal som skôr na mysli sitáciu, keď po odznení problémov sa človek vráti k bežnému spôsobu stravovania, ktorý práve problémy spôsobil.