Štiepajúce sa nechty

lalalala3252

Ahojte,kúpila som si lak na nechty od Avonu proti štiepeniu.Neviete mi niektorá povedať ako často si ho mám lakovať? :) Ďakujem.

viki_001

V oriflame sú rôzne výrobky proti štiepeniu nechtov, veľa ženám už pomohli, možno by sadli aj tebe. V drogerí sú tiež rôzne laky na nechty ktoré problém síce nevyriešia, ale nechty sa ti aspoň na chvíľu spevnia.

mejty

Mne sa tiež štiepali nechty, mala som ich slabe,take "papierove" uživala som revalid, ale bolo mi z neho ťažko. Potom mi v lekárni odporučili kremík, tak som si kupila kremík Forte od Naturica, ale povedali mi že minimalne tri mesiace ho musím brať, aby kúra zabrala. Už ho užívam pol roka a nechty mam pevné, nelámu sa a ešte mi aj vlasy prestali padať, kedže kremík je dobrý aj na vlasy

marika11

ahoj mne pomohlo paradoxne ked som si zacala robit gelove nechty. robím to svojpomocne vo vlastnej sade z www.ambima.sk a uplne sa mi kvalita nechtov zlepsila.

ojka

mne na nechty s tymto problemom vyborne pomohol doplnok stravy: Kremík + H, nestál ani vela a fakt rychlo zabral, po necelom mesiaci som mala po problemoch. Moja sestra si zasa kupovala nejaké kapsule(už ale neviem ako sa volali),ale stáli prišerne vela, vraj ich mala užívať min . 3 mesiace, aby videla vysledok, nuž ale toho sa nedočkala... dočkala sa akurat lahšej peňaženky.... Toľko moja skúsenosť (:

Luckapuska

Ahojte,no ja mam tiez problem z nechtami moje su nie len makke stiepajuce ale aj sa mi rozdvojuju..uz som s toho zufala-vie mi niekto poradit??Zacala som pouzivat Viaderm beriem ho asi mesiac 1x tabletku denne pred nim som brala ine tabletky na nechty ale velmi mi nepomohli..ja ich mam take slabe ze az tie nechty bolia najma na palcoch nemozem si ani zapnut sama retiazku okolo krku alebo na ruku lebo akoby som tahala cely necht.. :-(

demelza

vyzivove doplnky ako revalid alebo viaderm musis brat aspon 3 mesiace,kym sa ukaze vysledok. ja som mala ten isty problem a teraz mam super vecicku:urychlovac rastu nechtov od oriflame. vyzera ako lak,zelenej farby,vmasiruje sa do nechtov. mam ho cca 3tyzdne, pevne nechty a ani jeden rozstiepeny. poradili mi ho nezavisle od seba dve baby, ktorym pomohol a ja mozem tiez len odporucit