Asi nechceme deti. Ma to niekto podobne?

potkan

uz by ste mohli prestat, ja si nemyslim ze frantiska tu vypisuje pod inym menom, aj ked sa nestotoznujem s jej nazorom o detoch, mala vo vela veciach pravdu, clovek si uz musi premysliet ci zvladne starat sa o dieta v dnesnom svete, ale je strasne tu pozerat na tie vsetky urazky za niecij nazor, to mi chcete povedat ze ste vsetky matky???? mozno sama frantiska by bola lepsia matka ako vy.tak sa tu uz neurazajte, a starajte sa o deti a ine o manzela, a ine o partnera.

fgf

zaujimave, ako tu pisete, ze viaceri su ta ista osoba, lebo ked ja som si pred par mesiacmi vytvoril temu o rodine, tak mna tam tiez viaceri obvinovali, ze ja tam pisem za 3 rozne mena(tie, ktore so mnou suhlasili) a pritom som pisal len za seba.

zasnem

mallina, ty si velmi duchaplna, pocuvaj :D. Nie, mna iba mrzi, ze moje slova boli od A po Z prekrutene. Takze ten, kto nevie, o com je rec, si moze mysliet svoje. Vies, je to sice anonymne a nik ma tu nepozna, viem, ze to ma kazdy na haku, a malo ludi sa tu frantisky zastalo, ale strasne sa ma to dotklo, ze to tu bolo takto pretocene. No jedno.
Aspon uz pozna nazory ludi. A mallina, ja sa podpisujem pod sebou (takze dufam, ze si to myslela ako vtip).
Preto uz fakt prosim, aby konkretne do mna navazane nebolo, pokial si len neprecitaju vsetko, takze si uzite tych par desiatok stran, co tu je. No pa.
P.S: aj v tom mas pravdu, ze som reagovat nechcela, no ked fest a furt do teba zapara dana osoba, tak ti to neda... mne urcite nie, najma ked som nepisala tie veci, ktorymi som bola obvinena. tak pa

mallina

podla mna je "zasnem" a "frantiska" jedna a ta ista a pise si tu sama, lebo sa nudi a chce aby jej tema bola stale na vrachu :D :D "zasnem" nie kazdy ma tak vela casu, aby tu pisal pod 3 nickmi tie iste veci...takze klud a zda sa mi, ze si napisala, ze uz nebudes reagovat a aha, zasa si tu :D

pre tie co maju deti, pssst, frantiska sa na vas nazor nepytala...hladala tu ludi s rovnakymi nazormi, tak uz sa tu nehadajte, je to zbytocne

berushka

nahodou som zabludila na tuto temu a nechapem preco sa do seba navzajom navazate.
ked niekto nechce mat deti tak nech ich nema, je to jeho rozhodnutie a nema to nic so sebeckostou. kto ich chce nech ma aj 10 len nech sa potom nestazuje ze je z toho na nervy.
my deti s partnerom necheme, da sa podlamna prezit zivot krasne a plnohodnotne aj bez nich. a vobec si nepripadam kvoli tomu cudna, ani nemam nic proti detom len mi to proste nic nehovori a nepovazujem ich za zmysel zivota.

elizee

Zasnem presne tak, je mi luto ako niekto dokaze poprekrucat myslienka, urobit z cloveka hyenu a este detom nadat do parchantov. Ja sa ztotoznujem z nazorom inych prispievajucich ze Frantiska tie deti nechce z pohodlnosti(NIE ZE MA ZASA NIEKTO NAPADNE ZE JU ODSUDZUJEM_JE MI TO TAK MILE JEDNO CI DAKEDY PORODI A CI NIE) Keby napisala mame s manzelom pracu ktora nas naplna a plne pohlcuje vsetok nas cas, robime nieco pre ludi a preto uvazujeme ze deti nechceme-pocopim, ale ked sa niekto vyhovara na choroby a na samotu v starobe a na to ze ich nic nezatazuje, mozu si robit co chcu-to mi pride dost trapne na to aky maju vek a vzdelanie. Ja uz aj pochybujem ze ta Frantiska vobec realne existuje.

zasnem

Elizee, ti uzivatelia su podla mna jeden a ti isty, ved si vsimni. A cudne, ze vsetcia zacali prispievat, az ked Frantiska "zahadne" zmizla. Nemyslim si, ze to pise ona (snad ma tolko rozumu a vie dokonca aj citat), ale je to smiesne. Pise to niekto, kto ma bud take citenie ako ona (ak to nedajboze fakt nie je ona) a tymto sa len obranuje. Ziadny clovek, ktory s tym nema nic spolocne, by takto silno na ineho clovek nereagoval. Boze, do haja s toutou temou. Z clovek tu urobia vola.

zasnem

Elizee, kasli na to, mne tiez zazelala brekeke neplodnost a nasledne za tym, ked budem neplodna, ze sa mozem rovno obesit (pritom ako vidis, ja som si svoje aj odcitovala a vidis, ze som nic zle nenapisala). V zivote by ma nenapadlo niekomu zelat zle, to ze clovek napise aj nejake veci, ktore sa raz mozu stat faktami, na tom nie je nic zle. Choroby a nehody si nevyberaju! To je napriklad FAKT! Kazdy to vie, ved vyberaju si?! Tym clovek nezela nic zle, a uz vonkoncom moja veta, HAHA, s ktorou som ju prave naopak chcela podporit, no pekne.

Moncici,keby tebe niekto zelal neplodnost a to, aby si sa za tym obesila, kedze je to tvoj zivotny sen (deti), neviem, akoby si reagovala. to, ze by som ju myslienkami preklinala, myslim smrtelne vazne. Napadnut niekoho neopravnene (jediny, kto ma mal pravo napadnu, bola Frantiska, ktora tak aj urobila a no a co?! Ved mala na to pravo, kedze som aj ja jej napisala). Ale aby ma osocovala nejaka hlupana, ktora si ani riadne neprecita moje vety a zelala mi vsetko zle, je pre mna prisilna kava. Preto mam aj podozrenie, ze kto ako naozaj pisal. BODKA!

elizee

No zbohom dalsia trubka-3ZUZANKA!!!!!!!!mOZES MI DO PEKLA NAJST JEDINU VETU KDE ZELAM FRANTISKINMU MANZELOVI SMRT!!! jA TOTO VOBEC MOZNE!!!! jEDINU VETU MI UKAZ!! mohla by si sa aspon ospravedlnit, ked uz taketo bludy pises!(OD BREKEKE to ani neziadam, to je chuderka podvadzana, ju zivot bije sam)

elizee

BREKEKE a ten prispevok je aj pre teba, kde si vycitala ze zelam niekomu smrt???????????????? Ved to je ubohe ako dokazete prekrutit to co ini napisu. A moje deti nie su ziadni parchanti, to si vyprosujem, taka zakomplexovana chudera si mozno ani nevie predstavit, ze by niekto mohol zit normalny manzelsky zivot bez PONARANIA DO DRUHYCH!!!!!!!!!!!Asi tvoja osobna skusenost, ze?Tak to ma NAOZAJ MRZI!!!!!!!