Delena strava

katka26

žienky, tam nikdenepise ze ide o tukožrutsku polievku ..... tak to chapem tak ze sa opapa polievka -a aku si navaris, taku zjes :-)

katka26

to dke je napisane ze to je tukozrava polievka? ak hej tak potom nic ...ja ju nemozem ani citit..... som myslela ze hoc jaka polievka :-)

maria21

To je tukožrúca polievka či dieta. Ja som si tú polievku pri 90dňovke robievala cez vitamínový deň.
Ja som túto dietu držala pár rokov do zadu schudla som, ale potom šlo všetko späť, ale ak by sa po nej delilo tak možno, treba vyskúšať. Mne ako polievka chutila.

katka26

joj mohla som dat len linmk, nevadi ....pozrite sa ..aj rozobranie celej diety ...nasledny jojo efekt..ale ked budeme delit neviem ..-odkaz odstránený-

katka26

Počuli ste o tom??? ja nie ... teraz som nasla na nete...

7 dňová diéta má takéto parametre:

1.deň: Môže sa jesť len polievka a ovocie okrem banánov. Najradšej melóny, lebo majú málo energie. Piť sa môže iba voda, nesladený čaj a džús. Minerálku nepijeme.
2.deň: Môže sa jesť len polievka a surová alebo varená zeleninu. Odporúča sa šalát alebo špenát. Na večeru si môžeme pripraviť 1 varený, alebo pečený zemiak. Ovocie a strukoviny v tento deň nekonzumujeme.
3.deň: Môžeme jesť len polievku ovocie a zeleninu. Nie zemiaky.
4.deň: Môžeme jesť len polievku a banány. Pijeme polotučné mlieko.
5.deň: Môžeme jesť len polievku, hovädzie mäso a čerstvé paradajky. Vypiť treba 6 až 8 pohárov vody, aby sme z tela vyplavili kyselinu močovú.
6.deň: Polievku si dáme aspoň raz za deň. Konzumujeme hovädzinu a zeleninu okrem zemiakov.
7.deň: Môžeme jesť len polievku, ryžu - najlepšie tmavú a zeleninu. Piť môžeme nesladený džús

7 dni to je nic ... a potom delit tak ako doteraz - lepsie, prisnejsie ..co ja viem ,lamem sa chichichi

katka26

no dala som si len polievku nakoniec ... kde ste baby?? co obedujete? rozmyslam co na zajtra mam v chladnicke kapustu, neviem ci urobim liacky, alebo s paradajkovým pretlakom ..neviem ...alebo tie rezance s tvarohom ...rozmyslam co ...

katka26

ste zlate ..dakujem, ale tragediu z toho nerobim ... ale na druhej strane sa bojim dnes obedovat :-) neviem ci to nebude vela ....uz mo zacne asi z toho hrabat :-) ale mam este jdnu davku hubovo - zemiakovej - zeleninovej polievky a rozmyslam ze si k tomu dam rezance s tvarohom. A vecer uz len jogurt .... neranajkovala som lebo mi nechuti nejak. A rozmyslam, ci mat obed len tu polievku alebo si dat aj tie rezance :-(