sex

Príspevok v téme: sex
quelinka

Dobry den.Chcem vam o sebe nieco napisat, zila som v usporiadanom zivote mam dve dietky, 30 rokov, mladsieho muza, poviete si co este mozem chciet? Viete spoznali sme sa pred 7 rokmi, vzajomne sme si velmi uzivali sexualne radovanky, skusili sme asi vsetko co sa da, oral anal, vaginal, rozne polohy, miesta,pomocky....proste obdaruval ma darcekami so sex. podtonom, boli sme ako jedna dusa, po roku ma poziadal o ruku, presne po roku stretavania sme sa vzali, mame dve deticky, sex bol az do leta uplne v poriadku, vyslovene sa ma nevedel nabazit, a ja jeho tiez.Ale nieco sa stalo!!! Nieco a ja neviem co? Teda tusim, ale neverim, ze mna zenu, ktora dobre vyzera,(ved to vidim ked idem do mesta na pohladoch)dokaze vymenit za pc!!! PC!! Je to normalne? Alebo mam za tym hladat nieco ine? Sex zacina byt onicom, proste len such such a koniec, skoncili experimenty, oral ked zacne s analom tak mam vianoce, o drzazdeni ani nehovoriac, prekvapovala som ho vseliakymi prekvapkami v pradielku, kupele pri svieckach, viete, ale povedala som si dost, stratila som tu ziaru v ociach ked sa spomenie sex, zacinam to pocitovat ako povinnost, a to na škrie, hneva a dusí!!!Zo sexu 2-3 denne sme skoncili behom 3 mesiacov na 2-3x tyzdenne. Kde je chyba? Je to kríza? Kadejakych sexuologov odmietam.Ale nebavi ma uz ani stale byt vynaliezava ..... bojim sa ze zacnem hladat v zakazanom reviri.

quelinka

dee, skusila som to na tri dni a len sa vyvalil ku mne a ze: co nic? hmmalebo: co coo? a ja mu ze nic! a on nato, ze tak dobre tak nic. a myslim, ze sa jemne odul.... v tomto vychodisko nevidim, chcem nieco ine, alebo nejak inak, nieco nanho nasit ale uz neviem co, vsetko som uz skusila,neporadite co s da este spravit.

quelinka

Ahoj Dagmar, mas uplnu pravdu, ze zlenivel....neviem co s tym robit? nechcem robit natlaky, uz som skusala rozhovor, ale skoncil tak, ze mi povedal, ze aj on je iniciativny, inak by sme nesulozili? hmm a prave to sa mi uz nezda v poriadku, uz ani von nechodime ako kedysi, tam sme aspon sami mohli hovorit pri takej lepsej atmosfere ak sme nieco rozoberali, zda sa mi trosku vyvedeny z miery ked chcem zacat o niecom intoimnom, stroskotavam uplne v zaciatku debaty, a on si mysli, ze som sa urazila, no ja len premyslam, ako mu to povedat, aby som ho neurazila, alebo aby sa nenahneval, mat tak povahu plynule bez rozmyslania splechnut mu do tvare a bolo by to, aj ked nemyslim, ze je to riesenie, to proste nedokazem. hmm. som koza.

dee

quelinka - urcite ze si normalna :) ja som taka ista :) prave dnes sme si s priatelom hovorili, ze sme strasní nadrzanci lebo v prebehu 12 hodin to bolo 3x. A viem co myslis tym, ze ty chces nekiedy od neho zazit take prekvapko. A suhlasim s dagmar, ze zlenivel. Skusala si uz ty pasivitu? ze tyzden nic kym on sa neozve?? hm..mozno je to hlupost ale ja by som si rada pockala ako sa moj zacne snazit :)

dagmar

Ja na tom nevidim absolutne nic nenormalne - je to tuzba snad kazdej zeny a podla mojho nazoru, nemalo by to fungovat tak, ze vzdy len jeden z dvojice musi byt iniciativny. Skor sa mi zda, ze Vas manzel "zlenivel", vyhovuje mu dovolena pasivita a spolieha sa na to, ze Vy vsetko zabezpecite - nemusi sa vobec namahat, snazit.

quelinka

ja som zvyknuta mat sex castejsie, asi nie som normalna.
jasne ze bol hned paf, ocka mu zabliskali aj kamos hned reagoval,sex je vtedy ok, len problem myslim je vtedy v tom, ze to cele vediem ja, a ja chcem obcas aj opak! Byt zmocnena... hovorim, ze asi nie som normalna. ./

dee

si super zena podla mna. Mne by sa to zdalo byt celkom normalne mat sex 2-3tyzdenne po par rokoch. Ale malo by to byt stale o tom ze si to uzivate a nie ze zajko such such a sem tam ked sa mu chce zadovadet mas vianoce. Kriza to moze byt..uz si sa s nim o tom rozpravala? a ked si sa tak vyobliekala do pradielka, nebol uveliceny resp. skocil hned po tebe alebo ako? Bol vasnivý? :)