sex

Príspevok v téme: sex
quelinka

Dobry den.Chcem vam o sebe nieco napisat, zila som v usporiadanom zivote mam dve dietky, 30 rokov, mladsieho muza, poviete si co este mozem chciet? Viete spoznali sme sa pred 7 rokmi, vzajomne sme si velmi uzivali sexualne radovanky, skusili sme asi vsetko co sa da, oral anal, vaginal, rozne polohy, miesta,pomocky....proste obdaruval ma darcekami so sex. podtonom, boli sme ako jedna dusa, po roku ma poziadal o ruku, presne po roku stretavania sme sa vzali, mame dve deticky, sex bol az do leta uplne v poriadku, vyslovene sa ma nevedel nabazit, a ja jeho tiez.Ale nieco sa stalo!!! Nieco a ja neviem co? Teda tusim, ale neverim, ze mna zenu, ktora dobre vyzera,(ved to vidim ked idem do mesta na pohladoch)dokaze vymenit za pc!!! PC!! Je to normalne? Alebo mam za tym hladat nieco ine? Sex zacina byt onicom, proste len such such a koniec, skoncili experimenty, oral ked zacne s analom tak mam vianoce, o drzazdeni ani nehovoriac, prekvapovala som ho vseliakymi prekvapkami v pradielku, kupele pri svieckach, viete, ale povedala som si dost, stratila som tu ziaru v ociach ked sa spomenie sex, zacinam to pocitovat ako povinnost, a to na škrie, hneva a dusí!!!Zo sexu 2-3 denne sme skoncili behom 3 mesiacov na 2-3x tyzdenne. Kde je chyba? Je to kríza? Kadejakych sexuologov odmietam.Ale nebavi ma uz ani stale byt vynaliezava ..... bojim sa ze zacnem hladat v zakazanom reviri.

jaaaaana

no ta svokra mohla zaklopat to bolo od nej velmi neslusne a myslim ze to si vycita ona a nemala by si ty myslim ze sa hanbi preto sa nerozlucila urcite si to uvedomila a jej jej to velmi neprijemne ze tam vtrhla takze ty sa nemusis vobes hanbit .povedz aspon vidi ako sa mame stale radi:))) a viete sa pobavit co vam mozno bude tak zavidiet .aj ona to kedysi mozno prezivala to lyzanie takze...nemusis sa hanbit s toho ty ale ona

quelinka

no bolo to hrozne, poriadne som koli tomu ani spat nemohla, ale predstavte si rano o 5.30 uz u nas nebola, sla sice do prace, ale vzdy sa rozlucila, teraz zmizla. esteze ju cele 2 tyzdne neuvidim.hmm.......aj tak je to pre mna hroza!!!!!!!!!!

quelinka

skuska- nie to by bol asi ten lepsi pripad v tom co sa stalo.....ale to by ste asi tazko uhadli tak to bonznem....no polozil ma roztiahol mi nozky a siel mi to robkat pusou a ako to ribil hmmmm zaplo sa svetlo a svokra s velmi divnym vyrazom tvare stala u postele..........no sok!!! nie????

quelinka

no, musim povedat,ze sme mali navstevu, svokru, kecala nam v spalni do 00.49 uz som nevladala, nie to este pomysliet na sex, a manzel to vyriesil po svojom zhasol svetlo a potom odisla, ale!!!! Polozil si ma na chrbat vyzliekol, hladkal, trvalo to asi 5 min a predstavte si co bolo dalej????? .................hmmm skuste?...........

quelinka

Micka, musim povedat, ze mas vela pravdy, ja som rada, ze sedi doma a nie v krcme, alebo herniach alebo ktovie kde, v tom to beriem ako plus, len mi akosi chyba to priputanie ako sme mavali,hmm. neznosti pred sexom, hmm.a take podobne ....inak ostatne je v uplnej pohode, super.
SKUSKA - to s tym videom nie je zle, ale u nas to uz funguje cez 2 roky, uz sa mi to nezda az tak lakave, asi sme uz vazne vycerpali vela vela moznosti, snad na nejake este pridem, hm.Inak dnes je mily, asi preto, ze som si povedala, ze budem odmeranejsia, hmm, uvidime co bude ked dietky ulozim...t.j. o hodinku necelu, hihi.

micka

quelinka mas dobreho manzela,lubi ta velmi aj tvoje deti, bud rada ze je s vami doma, ze sedi za PC a tvori pre decka,co by za to dali ine zeny, vaz si to, chces aby chodil po krcmach?,nevycitaj mu, bud trpezliva,ver mi,viem o com hovorim,a neboj vyriesis aj to co ta trapi,povedz mu to co chces,ja mam pocit ze sa mozno trochu presytil sexom, vies aj Kolumbus ked objavil Ameriku uz nemal co objavovat, mozno ste vycerpali vsetky moznosti,
dajte si pauzu, bud trochu nedostupna a kreativna, vymyslaj spolocne temy pre vas dvoch, bavte sa trebars o vareni, o filmoch, udrzuj konverzaciu, chodte von, proste pekne zite, chodte s detmi niekde na peknu dovolenku, planujte to uz trebars teraz v zime atd. mate to dobre ver mi, nepokaz to,bud mudra, bud hviezda, uvidis ze to oceni

skuska

Ahoj, citala som o tvojom probleme a napadla mi taka trosku sialena myslienka... Ked hovoris ze ste kedysi boli za kazdu srandu a on je teraz zatazeny na PC co keby si skusila sama natocit nejake eroticke video (ak mas pravda na to moznosti) a skusila mu to poslat mailom, alebo ulozit niekam kde to najde... s nejakym steklivym odkazom aby napr "toto telo nemenil za tu sivu bednu pretoze zacinas stracat stavu a moze sa stat tvoj sofware a hardware nedostatocnym vyuzitim a nepravidelnym update-om strati svoje uzitkove vlastnosti a stane sa nepouzitelnym". :o) znie to mozno troska sielene, ale kto vie... mozno by ho to nakoplo...