sex

Príspevok v téme: sex
quelinka

Dobry den.Chcem vam o sebe nieco napisat, zila som v usporiadanom zivote mam dve dietky, 30 rokov, mladsieho muza, poviete si co este mozem chciet? Viete spoznali sme sa pred 7 rokmi, vzajomne sme si velmi uzivali sexualne radovanky, skusili sme asi vsetko co sa da, oral anal, vaginal, rozne polohy, miesta,pomocky....proste obdaruval ma darcekami so sex. podtonom, boli sme ako jedna dusa, po roku ma poziadal o ruku, presne po roku stretavania sme sa vzali, mame dve deticky, sex bol az do leta uplne v poriadku, vyslovene sa ma nevedel nabazit, a ja jeho tiez.Ale nieco sa stalo!!! Nieco a ja neviem co? Teda tusim, ale neverim, ze mna zenu, ktora dobre vyzera,(ved to vidim ked idem do mesta na pohladoch)dokaze vymenit za pc!!! PC!! Je to normalne? Alebo mam za tym hladat nieco ine? Sex zacina byt onicom, proste len such such a koniec, skoncili experimenty, oral ked zacne s analom tak mam vianoce, o drzazdeni ani nehovoriac, prekvapovala som ho vseliakymi prekvapkami v pradielku, kupele pri svieckach, viete, ale povedala som si dost, stratila som tu ziaru v ociach ked sa spomenie sex, zacinam to pocitovat ako povinnost, a to na škrie, hneva a dusí!!!Zo sexu 2-3 denne sme skoncili behom 3 mesiacov na 2-3x tyzdenne. Kde je chyba? Je to kríza? Kadejakych sexuologov odmietam.Ale nebavi ma uz ani stale byt vynaliezava ..... bojim sa ze zacnem hladat v zakazanom reviri.

skuska

No snaha bude...ved po tyzdni...ale na romantiku mame len jeden den, potom nam pride junior...priatelov syn...a to je antikoncepcia jak vysita :o))

quelinka

skuska uzite si to, dufam, ze aj my.trosku romantiky,hmmm. ,)))))))))
milo------ vdaka za radu, trosku na to uz robim. .))

milo

Čaute baby! Quelinka -myslím, že treba prestávku, ide proste o presýtenosť v sexe, ale aj ty sa musíš trochu krotiť, keď toho bude menej, bude to intenzívnejšie, budete to hlbšie prežívať, bude to bohatšie.... aj ja som to takto prežil..

skuska

Tak sa hlavne pekne zamknite a uzite naplno cely den ... bez vyrusovania :o)). Ja cestujem dnes za drahym, tak asi urobime to iste...uz sa neviem dockat... :o)

quelinka

skuska- ale ano, kto by to nevidel,hmm,predstav si uz sa na tom chichnim aj ja tu sama pre seba, len neviem akozareagujem az sa vrati, chech. Taketo nieco som videla zoparkrat v telke ale nazivo to je nieco uplne ine, chech, .......apropo dnes dostavam same mile sms od manzela,co mi bude robit zajtra ked pride, sme totizto sami doma zajtra. ,))))

skuska

No to uz je len otazkou ludskej fantazie, ktora ma myslim dost neobmedzene hranice, ale vies, tak som si predstavila ako by sa asi tvarila moja potencionalna svokra v podobnej situacii a uprimne sa nad tym bavim od kedy som tvoj prispevok precitala. Nie v zlom, ae super mi to dnes dvihlo naladu :o). Mi to pripomenulo scenu z filmu Fontana pre Zuzanu 3...videla si?

skuska

No ja si tiez myslim, ze nieco take nebude nikdy riesit, ved by sa asi prepadla od hanby. Ale kazdopadne si mozes pogratulovat, lebo nieco tak sialene sa asi stane malokomu, takze teraz mozes povedat, ze uz ste pri sexe vyskusali ozaj vsetko :o))...

quelinka

jaaaaana- mas pravdu, tiez som nad tym premyslala tak. manzel mi prave napisal sms, ze nech to hodim za hlavu, urcite si vraj svokra ani netrufne o to prehovorit a na chvilu mame od nej pokoj.hmmm .)))