hrcka v podpazusi

Príspevok v téme: hrcka v podpazusi
sašenka111

dobry den, prosim vas viete mi niekto poradit, objavila som si hrcku na pazi hore, je vo velkosti vacsieho hrasku, viem o tom uz druhy den, na mamografii som bola asi pred 3-4 mesiacmi, vsetko bolo ok, chodim na kontrolne vysetrenia kazdy pol rok, nezanedbavam to pretoze ako 11 rocnej mi operovali na lavej strane v chrbtovej oblasti skarede znamienko, odvtedy mi lavy prsnik trosku menej narastol, je mensi asi o ciselko, fakt zato nemozem, neviem ci ma s tym spolocne nieco ta operacia, alebo je to proste tak, ale tato hrcka ma trapi, bojim sa ze budem musiet na dalsiu operaciu, mam 30rokov, dve deti a tetu prave operovanu na rakovinu, vzali jej cely prsník, som z toho uplne vedla............zatial som sa s tym nikomu nezdoverila,mam velke obavy, nechcem ich trpapit a strasit.Samozrejme v pondelok kontaktujem svojho lekara.Poradte prosim kto ma uz skusenosti s takymto problemom. Dakujeeeem.

amazonka

ou..samozrejme nezmizne..uf, hrubka sa mi stal..ale no uznajte..som po prebdenej noci nad skriptami a este do toho aj chripka..takze ma ospravedlnte

amazonka

no zdravim hrci moje :)( to len na odlahcenie)..no u tej lekarky som bola dnes a povedala mi ze si to mam nejaky cas sledovat a ked to nezmyzne ze pojdem chirurgovi aby to vybral..a jej odhad ..ze pravdepodobne zapaleny chlpok alebo nieco podobne..ale mam si to radsej sledovat
pekny den

mata

aj ja som si taku hrcku nasla pod lavou pazuchou, na zaciatku bolela a bola cervena, potom sa takmer stratila, tak som bola spokojna..usudila som, ze to bol len zapaleny chlpok alebo nejaka potna zlaza ci co..ale opat sa objavila a s nou aj bolest laveho ramena, niekedy dost neprijemna a silna..bola som na sono podpazusia, vraj to nic nie je, len z holenia alebo tak, ale ta ruka mi robi starost...moze mi ta hrcka na nieco tlacit (ako na nerv alebo nieco take)?

amazonka

Ethel dakujem za povzbudenie, teraz sa na mna este vyrutila aj chripka, no v pondelok idem isto lekarke.
Sasenka, mm mas nove spravy s tvojou hrckou?

nikolka

Sasenka aj ja mam niekedy na tom istom mieste kde ty,ale dr.mi povedala ze to mam len zapalene ,lebo som trosku pribrala a cvicim teraz vela a dviham aj tazke tasky a podobne.kup si na to Visnovsky balzam a tym si stale natieraj a priloz tam vaticku.Ok?moja? pa zelam ti uzdravenie

betka

Sasenka zrejme uz si kontaktovala tvojho lekara ale ja som mala tiez problem s hrckou v podpazusi len bola velka a bolelo to, bola som na sono a zaver lekara bol zapaleny korienok chlpka. Vies mate to aj v rodinnej anamneze a v takom pripade je cas VELMI dolezity. Drzim palce

amazonka

dobry vecer..prosim a ako to dopadlo s tymi vasimi hrckami?lebo ja som si vcera vecar nasla v podpazusi.no a neviem coto je... tento tyzden navstevu u lekarky nestiham ale buduci pojdem...mam 22 a este sa v truhlicke nevidim, ale trocha ma to znepokojuje...

sašenka111

123456- nie nemam ziadne zacervenanie,hrcku necitim na povrchu skor nizsie, cakam na mamografiu asi 9dni to vycgadza, mala som totizto skoro v tom mieste v lete na vylete ked sme boli kliesta , velmi ma to miesto svrbievalo aj po dvoch mesiacoch po vycisteni, robila mi to zdrv.sestra.Takze lekar skonstatoval , ze to moze mat nieco spolocne aj s tym, ale nechce ma vystrasovat, pockame na ten mamograf.

123456

no ja som take mala tiez a nielen pod jednou paruchou... a bolo to nakoniec neskodne... doktorka sa mi zasmiala... ze tam s tym baby chodia vystrasene jak na pase... no teda aspon tie co, sa holia v podpazusi a aj tam dole a potom si to nevydezinfikuju... u mna to bol zarasteny chlpok, alebo zapalene chlpkove "lozko"... dala mi vodicku RSB na dezinfekciu po holeni... po par dnoch to samo zmizlo... pozri, ak je to bolestive na dotyk a ma to taky zacervenany ruzovkasty stred, tak to bude asi to, o com som pisala...