hrcka v podpazusi

Príspevok v téme: hrcka v podpazusi
sašenka111

dobry den, prosim vas viete mi niekto poradit, objavila som si hrcku na pazi hore, je vo velkosti vacsieho hrasku, viem o tom uz druhy den, na mamografii som bola asi pred 3-4 mesiacmi, vsetko bolo ok, chodim na kontrolne vysetrenia kazdy pol rok, nezanedbavam to pretoze ako 11 rocnej mi operovali na lavej strane v chrbtovej oblasti skarede znamienko, odvtedy mi lavy prsnik trosku menej narastol, je mensi asi o ciselko, fakt zato nemozem, neviem ci ma s tym spolocne nieco ta operacia, alebo je to proste tak, ale tato hrcka ma trapi, bojim sa ze budem musiet na dalsiu operaciu, mam 30rokov, dve deti a tetu prave operovanu na rakovinu, vzali jej cely prsník, som z toho uplne vedla............zatial som sa s tym nikomu nezdoverila,mam velke obavy, nechcem ich trpapit a strasit.Samozrejme v pondelok kontaktujem svojho lekara.Poradte prosim kto ma uz skusenosti s takymto problemom. Dakujeeeem.

kixina

Nic sa neboj aj ja som mala nieco podobne....a startilo sa samo..vraj to bola len reakcia na podrazdenie...taka hrcka a aj citliva na dotyk..nie nejako extremne, ale predsa...

babka

prečo, Sašenka, každý, kto má nejaký neduh , si hneď v duchu kupuje truhlu ? Vieš, koľko druhov chorôb evidujú lekári ? Hrčka pod pazuchou môže znamenať všeličo - zápal niekde v tele, tuková cysta atď... Kým Ti lekár nepotvrdí svoju diagnózu, tak sa nad tým nesužuj. A keby Ti hneď potvrdil nejaký nádor, bolo by ho treba vybrať, poslať na rozbor. Takéto veci sú väčšinou benígne, preto netreba, tak, ako tí v rozprávke, ktorú určite poznáš, stáť pod rebríkom v komore a nariekať, že ak \\\" sa mladí niekedy poberú a budú mať dieťa, a to chúďa keď podrastie pôjde do komory a sekera, ktorá je zaťatá do rebríka v komore naň spadne a ak to chúďa tá sekera zabije...\\\"

sašenka111

tinula dakujem, dufam, ze to bude ok, nemozem sa na nic sustredit, esteze je manzel na sluzobke, hned by vedel ze nie som ok. ,//