Permanentný make-up

Príspevok v téme: Permanentný make-up
veronika2

Ahojte, chcem sa opýtať či má niekto s tým skúsenosti lebo ja som zatial o tom len počula..napríklad tetovanie obočia a vraj aj s mihalnicami sa da niečo také urobiť? A ešte že aj make-up na tvár sa dá tak spraviť a vydrží niako mesiac vie niekto o tom niečo bližšie by ma to zaujímalo :)): Ďakujem vám.

milada236

Daya a kde si bola v Piestanoch? Napis nazov, ja som bola kedysi v PN tiez, ci sme neboli v rovnakom salone nahodou....

phaja

Ahojte dievcata, tiez sa chcem podelit o uzasnu skusenost s PM hornych aj dolnych ocnych liniek. Dolne si uz nikdy nedam urobit po tomto zazitku. Po prve - hrozne to bolelo a to by vraj nemalo a navyse kozmeticka vysla s ciernou farbou tam, kam nemala, takze mi toto miesto zakryla telovou farbou, co vyzera hrozne - ako hnisavy vriedok . Tvrdila, ze toto svetle miesto mi odpadne. Ale nestalo sa tak. Takze aby som to zhrnula, miesto toho ,aby som rano vstala a radovala sa, ze uz som namalovana, tak si 10 minut zatieram make upom to uzasne svetle cudo. Mam to uz pol roka a cakam, kedy mi to zmizne. Samozrejme tomu napomaham, stale si to kritickemiesto triem a kremujem a nakoniec ho vzdy musim pracne zatriet. Rodina mi samozrejme hovori, ze by som to mala v tom piestanskom salone reklamovat. Ale ja akosi nemam chut. Pokazene uz aj tak neopravi a mne sa uz nechce trpiet ako kon. Vzdy si poriadne zvazte, komu si date PM urobit, hlavne, ci ma dostatocnu prax. Pred tetovanim mi linky nenakreslila, sla rovno na vec a tak mam kazde oko ine. Ale nechcem vas samozrejme odradit. Horne linky si dam este niekedy urobit, ale v inom salone.

elina876

dobry den mate nejake skusenosti s pernamentnym make upom mam niekolko bielych jaziev na kozi prosim piste aj ti co niekoho takeho poznaju co ho maju dakujem

zuzkas

bibba niektoré ho majú škaredé to uznávam,ale nie všetky.ak kozmetička zvolí správnu farbu,tak to ani nieje vidno,že to je tetované!netreba hladať čo najlacnejšiu kozmetičku,ale čo najskúsenejšiu!!!

zuzkas

ja mám tetované obočie od vianoc a som max.spokojná.vyšlo ma 100 eur a mám ho prirodzené bez každonnej námahy.keď mi za nejaké 2 roky vybledne,tak pôjdem určite znovu!

dadaadada

Ja som pocula aj dobre aj zle nazory, zalezi asi od toho kto to robi, vysledky alebo ako to vyzera si mozes pozriet aj tu, na ich stranke www.azet.sk

adoree

tvar pier, obocia alebo liniek na oci sa pred samotnym tetovanim predkresluje aby zakaznicka videla ako to bude vyzerat o tento tvar odsuhlasila. Nemalo by sa stat, ze tento tvar bude iny po tetovani. Potom mozu byt aj negativne ohlasy. A najma musi sediet farba. Ked to niekto vytetuje v inom tvare a este aj inou farbou, tak to je blbe. Ta farba sa este da skorigovat, v lepsom pripade aj tvar.
PMU je citliva zalezitost a vyzaduje to naozaj kvalitneho cloveka, ktory Vam to bude robit.

becky912

takže: tetovanie obočia je podla mojho nazoru celkom dobra zalezitost najma ak zena napr. rano nema cas vystavat pred zrkadlom, tak isto sa tetujú očne linky (hrubšie alebo aj jemnejšie - podľa priania zakaznicky), niekde tu v tjto teme som sa docitala ze sa "to neda dat na dolnu linku" ale da sa samozrejme i to, su na to profesionalne kozmeticke tetovacie pristroje ktore su k očiam mimoridne citlive, bezpecne takisto i pery - pri tetovaní pier by som na tvojom mieste zašla sa skúsenou kozmetičkou s dobrou praxou pretože sa ti vysledný tvar pier môže/ale aj nemusí pozdávať... stretli sme sa už aj s negatívnymi ohlasmi,
ďalej permanentny make up celej tváre neexistuje, to si sa musela niekde zle docitat alebo mozno si si to poplietla s permanentným make upom na lícnych kostiach - niečo ako permanentná lícenka
mihalnice sa netetujú :D farbia sa špeciálnymi farbami na obočie a tie vydržia zhruba mesiac
permanentny make up vydrží 1-2 roky - pričom u každého je to individualne