Sexualna pritazlivost

inka11

mal by byt kombinaciou vsetkeho mozneho-t.j.mudry,inteligentny,vyssi ako ja,podla moznosti stihly,pruzny,mal by vediet tancovat,plavat,moze byt aj sportovy typ,,mal by mat rad knihy,hudbu,filmy,divadlo,koncerty,cestovanie,keby vedel dobre varit tak to by bolo velke plus, moze mat charizmu, fluidum,moze byt trocha zvodca,mat zaujimave konicky,
venovat sa len mne a splnit mi vsetko co chcem, aj v v sexe, mozno som narocna ale take nieco na ciastkovej urovni mam doma

babenka

ideálny muž:
# Miluj muze, ktery ti nerika, ze jsi "sexy",ale ze jsi "krasna".
# Toho, ktery ti zavola zpatky, kdyz jsi ty polozila.
# Toho, ktery zustane vzhuru jen proto, aby te videl spat.
# Toho, ktery te chce ukazat celemu svetu, i kdyz nejsi zrovna miss.
# Toho, kteremu je uplne jedno, jestli jsi casem ztloustla nebo zhubla.
# Toho, ktery rika: "Co si das, broucku? Ja varim."
# Toho, ktery te pred svymi prateli vezme za ruku.
# Cekej na toho, ktery ti neustale bude rikat, co pro nej znamenas a ze je dite stesteny, kdyz ma zrovna tebe.
# A ktery te predstavi svym pratelum se slovy: "Tak to je ona."
# Miluj ho, protoze on miluje tebe a bude te zrejme milovat navzdy.

miruska4

Ja si naprv vsimnem vyzor, to kazdy. Ved ked niekoho vidim prvykrat, neviem aky ma charakter. Casto sa mi stava, ze vyzera perfektne a ked otvori usta je to nieco strasne.A naopak, niekto kto ma na prvy pohlad nezaujme, casom ho spoznam a zaujme ma svojim vnutrom, uz si ani neuvedomim, ze nie je krasavec. No ale naj kombinacia je pekny, vzdelany, s dobrym srdcom. A ja som takeho nasla. :-)

sinka

bobčo,no prave takych muzov,kt.su v tomto nezodpovedi ja nemoooozem :(( ale zistujem, ze takmer vsetci su podobni tomu tvojmu :(((((((( veeelmi ma to rozculuje a trapi.

bobčo

ahoj,sme pekní,mladí 27r.,milujeme sa, zijeme spolu uz 6 rokov,mame vlastny byt,vikendovu chalupu,precestovali sme spolu europu,chceme zostat spolu,spaja nas veľa,ale v sexe nam to neklape.chyba je asi vo mne,nejako mi ten sex vobec nechyba.mozno to je stresom,vsetko je na mne:ucty,vybavovanie prace,kazda somarina.ale,ak ho poprosim on urobi vsetko,co sa tyka manualnej prace,len vybavovanie alebo vedenie uctov,to 0 bodov.raz mal zaplatit byt,nezaplateny sek som nasla po nejakej dobe vo vrecku nohavic.ja este aj pri sexe myslim na kopec veci,ci to je vybavene,zvlast,ked vela veci je casovo obmedzenych. poradte ako sa toho zbavit,nechcem ho stratit.

lobo

branik...poviem ti jedno...vsetky zeny maju iny vkus...no co ak kces taku co jej niesi prave pokozi,..jedna jedina rada....ziadna zena neodola zvodcovi... ziadna...a zvodca??? zvodca nieje ten co zvadza... ale zavadza... ak mas mozosti nato ,byt tym co ona obdivuje a hlada tak vyuzi... zvedies ju ...zahrajes sa na ineho typka..a az po case ked vies ako nato,tak ta uz nikam od seba nepusti...proste sa zamiluje..a ty si vyhral...ked to tak uz neskor bude,hraj seba...ale nato pozor...nemusis sa jej pacit taky aky si...no ak je moznost ze zacnes mat chyby vlastneho ja, ona ich s laskou prehliadne...

sii

myslim ze kazdy chlap ma sancu najst si zenu lebo kazdy ma iny vkus.
Lenze na slovensku ma vela chlapov problem s alkoholom, ziarlivostou a preto som na slovensku nic nenasla.