Sexualna pritazlivost

giv

baranik,to sme.lebo mne sa pacia prave taki do tvare,ze mojim kamoskam vobec nie a vyvaluju oci,ze co to mam za vkua.tak vidis,kazdy ma tu svoju obdivovatelku aj co sa tyka vyzoru.

sii

fuzy neznasam ani ja, slovom zarasteny som myslela nate strnie asi dva dni po oholeni ked no tie je hladke ale tak strnie. Co sa tyka plesinky tak tiez nie vsetci s plesinkou ale musi mat pekny tvar hlavy nieco na styl Bruce Whillis

giv

no,ja zase plesinku vooobec nepovazujem za eroticku.naopak ma odradza.nemusim ani nie je moj typ plesaty a fuzkaty a maly...nech uz ma aj dobru povahu.neviem sa do takych zamilovat :(((

sii

a nemusi byt bohaty ani uspesny proste normalny inteligentny radovy chlap. Je mi jedno ci ma prachy alebo nie ale musi ma zboznovat, nesmie ziarlit.

sii

ja si vsimam celkovy dojem, vystupovanie, spravanie atd. A samozrejme ak ma pekny zadok taky mnam tak je to super.
Nemam rada rozkysnutych muzov co im sadlo vysi kade tade alebo velmi vychudnutych. Takych normalnych ked trosku cvici a je to na nom vidiet tak to zboznujem. Dalej si dam zalezat na charaktere, a v podstate aj na vzdelani, musi mat rovnake akom mam ja alebo vysie ale nie pod moju uroven. Nemam rada ked su chlapi velmi prestylovani. Mam rada chlapov co su chlapmi a nechodia babam do kapusty, a ked je trosku zarasteny tak to zboznujem, je to velmi eroticke :) a este jedna vec partner nikdy nesmie byt nizsi ako ja alebo rovnaky ako je stale vyssi nez ja!! A za totalne eroticku vec povazujem plesinku.

me

asi slusne spravanie-taky clovek mi je hned sympaticky, intelekt a humor. taky bezproblemovy typ :-) casto aj u niekoho, kto na 1.pohlad nevyzera "pekne", s procesom poznavania nachadzam krasne crty! :-)

sunnysweetie33

no prvy dojem urobi vela a ten,co povie,ze nepozera na vyzor,klame..sice kazdemu sa paci cosi ine,ale kazdy hlada najskor podla vyzoru..no a na druhej strane ,ja si vsimam aky je..povahovo..potom,ci ma aj nejake grose,ale nechcem milionara,lebo taki striedaju partnerky jak ponozky..nikdy im nie je dost..a vzdelanie?mne osobne zalezi na tom,aby mal vzdelanie a hlavne,aby sa spisovne vyjadroval a poznal slovensku gramatiku..neznasam gramaticke chyby..ja som hladala nezneho gentlemana,ktory ma bude verne milovat a aj rozmaznavat..ale uz som ho nasla!!!xi