pre tých čo nosia okuliare...

alicazazrak

tak ja mám ray ban, taka ta klasika co su teraz take moderne. Su z queensoptik.sk je to normalna optika v bratislave ale

alicazazrak

Ja som tiez mala sosovky ale mala som strasne podrazdene oci tak som ich prestala asi po 4 emsiacoch nosit... teraz uz len okuliare, ved to je aj pekny modny doplnok, netreba sa za ne hanbit

tojejedno

Nosím okuliare od osmich rokov, sosovky som mala asi dva roky, ale boleli ma z nich oci, lebo rychlo vysychali.... a na operaciu vraj musim mat vek... teraz neviem ci od 25 rokov to nie je.....a viac sa oplati asi ta operacia ak mas na nu, lebo davat na tri mesiace 40e na sosovky je dost v priebehu zivota.....

ika22

Ja som sosovky nosila niekolko rokov kazdy den. Potom som ich zacala striedat s okuliarmi, lebo som sa s nimi zacala citit nekomfortne. Suche oci, bolest oci a problem s vyberanim, lebo niektore typy sa doslova na tie oci prilepili. Teraz nosim okuliare stale. Operaciu som tiez zvazovala, ale bojim sa moznych komplikacii - aj ked poznam ludi v okoli, co si zakrok nevedia vynachvalit.

Miriaz

Ja nosím okuliare 9 rokov..zatial som neskusil sosovky len asi rok mam na okuliaroch nove ramy..nabuduci tyzden by som mal ist na tie sosovky..a mam nejak 4dioptrie...a mam 13 rokov

Tina254

Ja mám 2.5 dioptrii a okuliare aj tak nenosím ..:D ..Ako síce nič nevidím ale zvykla som si..:D :D ..Teraz už len čakám dokým i prídu kontaktné šošovky..

joni_

ja nosim okuliare uz peknych par rokov a uz ich pomaly ani nevnimam na nose :) sila zvyku, treba si vybrat kvalitny a vkusny ram, ktory vela vydrzi. O sosovkach neuvazujem, lebo mam taky problem ocny pri ktorom sa sosovky nedoporucuju.
Okuliare maju svoje vyhody - zakryju pripadne kruhy pod ocami, alebo nejaku tu slzu, ktoru chcete utajit, chrania pred prachom, ja konkretne mam tmavnuce skla na slnku co je tiez super, akurat jedina nevyhoda - ked prsi nemam stierace :) inak je to v pohode.

tere

tanierik1 tak pekne dakujem...skusim to! Mne proste nevadi ze nosim okuliare uz som si na ne zvykla a je to v poho...len sa bojim co by bolo dalej nechcem silnejsie...i ked by som ich mozno potrebovala...neviem ale dakujem