fajcí vás priatel cigarety? tolerujete mu to? nevadí Vám to?

Príspevok v téme: fajcí vás priatel cigarety? tolerujete mu to? nevadí Vám to?
Lolka

Mne sa s tým tazko vyrovnáva. Keby to boli 3 cigarety ale unho je to 10. A skodí si zdraviu zatial mu nic nie je, ale neskor sa to moze prejavit. Na zaciatku nasho vztahu sa zriekol fajcenia prestal, pretoze ma lubil a nechcel ma stratit. Ale uz sme spolu asi rok aj to po niekolkých krízach, a tá dalsia kríza sposobila ze zacal fajcit opat, a mne sa nepáci 10 cigariet. Ako sa mam s tým vyrovnat, prijat to? Ako mu pomoct? On musí chciet sám od seba, ja mu neviem pomoct, uz som skusala ak prestane ja nebudem chodit na net. Ale povedal mi ze najprv musí dofajcit nejakých 5 este a ze doobeda mozem na net a poobede uz nie. Neviete nejakú radu? Uz ste sa rozisli s priatelom len kvoli fajceniu? To nie je dovod nie? To asi ani nechcem. On mi len napísal ze si mozem najst lepsieho. Neviete nejaký trik ako ho motivovat aby prestal? Dakujem za odpovede.

Lolka

ano paci chapes ma aj jeho, mal také obdobie aj ja myslím ze by vedel prestat, ale zatial asi nevie menej ako 10 fajcit. Ano obavam sa pre jeho zdravie v buducnosti, ze sa dozije menej, ze ked sa vezmeme budeme obaja starí a zomrie skor, len preto ze fajcil. Ale takto mu v tom nezabranim musela by som byt pri nom.

paci

pozri ja mam ten isty problem a povedal mi,ze raz to pride kedy prestane.viem ze by dokazal aj menej fajcit bo mal take obdobie,a zas sa rozfajcil ze 10 cigariet.vadi mi to ale nepomozem mu.to su tazky ludia s tazkou povahou a tazko im to zatrhnes.bojis sa onho ze ho stratis v buducnosti ale uvedom si,ze aj keby nefajcil tak mu moze uskodit cokolvek ako ciga.nedajboze aby sa nieco take stalo,ale kazdi z nas zije len v srackach.aj clovek ktory je same vitaminy a robi cokolvek pre svoje zdravie ho moze kedykolvek slaktrafit.tAKZE bud rada ze to neni 20

no smoking

Loser-smoliar,stroskotanec,prehravajuci,porazeny,p roste loser. Hej vadi, zo zaciatku ani nie, to si ide "pricichnut" ale neskor viac a viac. Fajcenie moze zabijat, Fajcenie moze sposobovat impotenciu, co myslite ktory slogan je strasidelnejsi?

janulqa

no ved jasne, ze zaklad je aj jeho pevna vola... ale motivacia je stale velkym plusom :) ... no nic, idem bubi, rano musim zajst k lekarovi,... tak bruuu vsetkym,bye

Lolka

co je to loser? ak by nahodou pri mne fajcil poviem mu ze aj mne tým nicí zdravie lebo by som bola pasívna fajciarka.

janulqa

moja vsak som pisala ze je to trapne, takze sa necudujem ze ti to potvrdil :D .. len ma to ako prve napadlo, a ked uz sam sa nevie odnaucit, treba ho odnaucit metodami ako na deticky :D ....

Lolka

hej smoking tí co fajcili ked nefajcia potom aj im vadí ten smrad, nie som teraz v jeho blízkosti tak neviem, ale pri mne by asi nefajcil, len teraz nie som s ním.