Rotana- točna- to gulate na cvicenie

veve02

Baby prosim vas,ako sa na tom ma spravne cvicit?drzat sa niecoho a tocit len bokmi alebo nejak inak?teraz som si to kupila z oriflame a neviem co s tym:)))

mumačkaa

doriti kočky ja sa na tom točím, ale asi jednou stranou dávam vňčší tlak lebo sa zároveň aj točím este aj okolo svojej osi, ako zemegula! chaaapete? proste stáále dokolááá...

a lepšie je ked budem skrčená ako na lyžiach, či vystretá ako pravítko?:D tiež potrebujem dať dole tie špeky, či ako ste to nazvali

Lolka

ano vlastne starsie zeny by asi 500 nerobili lebo neviem si predstavit moju mamu aby tolko urobila, no moze byt ze posilnuje to schvaly chrba a speky dáva dole

lesslie

tak ja mam 24 rokov, snad este nie som stara, ja si spravim 100 a prestavku a tak az do 500, svaly na chrbta mam pevnejsie a spek z bokov mi mizne, len na bruchu som z rotany nic necitila, tak som si pridala brusaky

zuzana175

a nebude sa mi tocit z toho hlava? lebo ja tocenie (chapane aj otocenie okolo svojej osi) neznasam..hned sa mi hlava toci

Lolka

no ja som este 500 nerobila, to musíte mat asi aj trpezlivost naraz tolko urobit. A u kazdeho je to asi inak, myslím ze zavisí aj od postavy a veku. Starsia zena skor bude mat svalovku ako mladá nie? A tiez od poctu otáciek.