Rotana- točna- to gulate na cvicenie

mary-anne

mne dnes došla , tá s displayom, ešte som necvičila na nej, ale som zvedavá ..

veronika, ked som cvičila pred pár týždnami na rotane, tak tiež ma pichalo po chvíli v boku, tak som zjemnila tempo a tak ..

veronika1211

caute baby, kupila som rotanu, ale velmi ma picha v boku uz po par minutach aj ked pravidelne zhlboka dycham.

veronika1211

Tiez planujem kupit rotanu.
Planujem kupit s displejom a odledovat si otacky aj cas.
Neviete ci ju maju niekde v kamennych obchodoch? Videla som ju zatial len v e-shopoch.

Samuelaa

Ja rotanu používam ako doplnok posilňovacích cvičení. Vypotím sa na orbitreku a potom prejdem všetky svaly a aj na rotane sa povrtím:)

veronicka2

aj ja cvicim rotanu uz druhy tyzden sa da povedat. tiez ma to celkom bavi a zacala som svicit po minute denne a kazdy den si pridam navyse 30 sekund. viem asi to neni bohvie co ale aspon sa citim lepsie ze som daco pre seba spravila a na zaciatok netreba prehanat si myslim. a sa mi zda ze tie tuky z bokov mi mierne zmizli... :)a mam tiez tu z tesca :)

ifqa

:D chodievala som na športovú školu, kde som sa naučila niečo o cvičení. a som neskutočným milovníkom rotany:D treba sa to len naučit spravne používať. pre začiatočníkov je ideálne pridržať sa skrinky a cvičit 3 minuty , neskor to zvyšovať:D ak chcete bočné brušné svaly, je ideálne, ak sa točíte sposobom striedavým pohybom oboch ruk, smerorm hore a dome.. ak chcete cvičit na zadok, jemne prikrčte nohy , málokto vie že sa s tým dá cvičit i po sediačky, tiež dobré na zadok:D

veseláM

no to je taka somarina ze to skodi na maternicu ze som sa az smiat musela..sak to nema ziadne priamy dosah na maternicu ked sa zena toci na rotani :D...to potom by aj beh skodil tam sa maternica natriasa..booze rozmýšlaj aspon laicky ked take bludy tu pises...potom by nase mami co male take fajne ťažke kovove rotane isto zakazali take daco pouzivat nam dceram

ja8899789

ahojte, no neviem co je na tom pravdy, ale na tu tociacu sa vec by som si davala pozor. nie je to dobre pre zeny na maternicu...radsej by som dala brusaky ako sa desat minut tocit v bokoch..