Rotana- točna- to gulate na cvicenie

zuzika20

možem potvrdit ja cvičim na rotane každy den už 40 dni minimalne polhodinu aj viac pustim si hudbu alebo pri televizore namiesto sedenia na gauči sa točim ale vysledky na bruchu už vidno mam ho štihlejšie aj pevnejšie ja ju mam z teska už pol roka za 4 eura a stale drži

Helus

tribilina neboj rotana vydrzi,aj ja som mala pred 25 rokmi kovovu,a teraz mam umelu,a dnes zacnem na nej cvicit,lebo som ju mala u dcery,ale uz je u mna pod postelou.Priatel bude cumakat,co to vytahujem.

tribilina

aj ja som kúpila teraz v tescu, ale ako malá som to doma mala, mama na tom cvičila. Teraz skúšajú moje deti, ale asi sa pridám tiež, lebo potrebujem na páse zhodiť, len nech to tá rotana vydrží:o)

megy 0071

odkaz pre bibi123
Písala si že máš doma vibračnú platňu,zvažujem jej kúpu.Ak tu chodíš tak,prosím napíš či je to dobrá vec,alebo vyhodené peniaze.Mám zdravotní problém a aj cvičenie mám obmedzené ,preto ma zaujíma,lebo cvičenie na nej by mi vyhovovalo.Dík.

zuzIKA 20

teraz maju v tescu akciu rotanu do 4 eura ja na nej cvičim už mesiac každy den najmenej 30-60 minut bez prestavky pekne sa mi spevnuje brucho je to dobre na pas

Majka_M

ja som to kúpila pred 2 dňami za 3€ dačo v tescu a zatial neviem ako nato :D furt sa na tom otáčam dookola :D ale nevadí :D

jankaaaaaaaa

ked vas picha tak to je zle ... ked sa na nej tocite nesmiete hybat rukami .... ruky drzte hore alebo jednu hore a jednu dola a potom zase opacne .. ale hovirm nehybne rukami aby ste precvicili tie spravne partie ...

šmolko :D

Ja to mám tiež, už dosť dávno ale doteraz som bola veľmi lenivá na to :D tak som s tým začala tento týždeň.. tak uvidíme aký bude výsledok.. a čo sa týka toho pichania v bruchu, treba to len vydržať a prejde to :) ja som si na to už zvykla :)

bibi123

katuša-tak ja chodim cvicit do posilnovne:O)))+mam doma vibracnu platnu, preto mam trosku kondicku a celkom vyformovanu a pevnu postavu. Rotanu davam tak 3x do tyzdna 20-30min, ked nemam co pri telke robit. Tazko povedat, ci na mne nechala nejake vysledky, kedze som nikdy len na nej necvicila, ale vzdy som popritom robila aj ine sporty. Ale urcite ked clovek cvici aspon na rotane je lepsie, akoby nerobil nic...