Uz nechcem kucerave vlasy!

zabicka1611

noo vytrhat...ja som sa jej vtedy moc nepytala..mna to nemalo preco zaujmat..ale vsimla som si ze ich mala take normalne preto mi to prislo divne, ved ich vzdy mala ako vybuch :DD

zabicka1611

hovorila mi ze si ich dala zriedit ( ze jej ich niektore vytrhali), ale ze to neboli.. :) skus pohladat cosi na nete..myslim ze som o tom uz kdesi citala :)

daada

nela-presne, ked je vlhko, alebo prsi no oootras! clovek sa s tym narobi a potom 3minuty vonku a konec-do gumicky a skoncila som

daada

zabicka1611- vzdy hovorim kadernicke neh mi ich zriedi poriadne, ona to trochu prestriha, potom mi povie, ze to az tak velmi zas nemoze lebo neviem co...a kremiky, serum, som skusala, ale ked uplne uschnu tak to je aj tak jak helma. a zas na kila tam toho nemozem davat, lebo budu tazke, zlepene a na druhy den by som to zas mohla umyvat.

nela

ja mamtiez problem s kucerami mokre ok ale po ususeni hroza a nehovoriac o tom ked ich mam vyzehlene aidem von do vlhkeho pocasia skoda prace

zabicka1611

daada - ak mas dost huste tak si ich daj zriedit?!! moja sesterka mala tiez riadne huste vlasy a tiez brckave..a teraz uz to ma v poho...a aby sa jej nevrteli tak si dava vselijake kremiky po umyti :)