Uz nechcem kucerave vlasy!

kukuricka

aj ja by som chcela kuceave........ved vy to mate perfektne, bud ich mate pekne kucerave, alebo si ich vyzehlite akrasne vam stoji uces...zatial co ja len take splyhnute rovne vlasy.......
aj trvalu by som si chcela dat, ale to vyzera zle.....

iris5

prave vcera rozpravala najuspesnejsia talianska kadernicka, ze znova su v mode dlhsie kucerave vlasy. a ja mam smolu. mam jemne riedke a rovne

mia 90

no to pocujem v mojom okoli dost casto:D kazdy chceme co nemame to je normalne, ked som bola mala bola blondynka s rovnymi vlasmi chcela som tmave a brcky, po case ked mi ztmavli a zbrckaveli chcem znova blond a rovne, takze asi to je normalne ze kazdy chce to opacne:D

mia 90

v poslednej dobe vsetky kupujem s kapucami radsej:Dale uz prestavam zehlit lebo staci uz iba zapalka a ta slama by mi zblkla:D
ja_ona ved ked ja som uz vyskusala hadam vsetko, mas daco ty osvedcene?

ja_ona

baby kupte si pripravky dajte na vlasy a mate to v pohode budete mat krasne brcky :) len si musite kupit viac pripravkov aby ste zistili ktore su rpe vas najvhodnejsie

mia 90

ja ze som sama co nosi na hlave vybuch:Dale zase nemam ten problem ze ked vyzehlim a idem von v sychravom pocasi ze mi zbrckaveju.vzdy ked je take pocasie si radsej davam kapucnu:D