Uz nechcem kucerave vlasy!

Vanča

cawte,ja mam taky problem ako vy..mam huste vlasy a kucerve.ked si ich zmijem a ocesem tak ich mam pekne rovne riedke a ked sa mi usušia mam ich hroznee strasne ich mam vysušene a huste a mne sa to nelubi skusam vsetky sampony a nic mi nepomaha.Vlasy si aj zehlim ale mi to nevyrovna tak ako chcem, ale zase je lepsie mat rovne ako kucerave .zachvilku mi dojdu nervy a kupim si poriadnu zehlicku :DD alebo by som chcela vyskusat jeden sampon od schwarzkopf got2b.ale pochybujem ze to pomoze, uvidim... :))

Nady

VY S ROVNYMI VLASMI SI FEST MYSLITE AKE JE ZO UZASNE MAT KUCERAVE VLASY.ANO SU KRAJSIE HUSTEJSIE ALE NEMYSLITE SI ZE SA TOCIA VSETKY LEN KRASNE.JEDNU STANU MATE TAK DRUHU TAK A POTOM JE TO ESTE VACSI PROBLEM AKO S ROVNIMI..JA KUCERAVE MAM A POUZIVAM KULMU..ALE TIEZ HLADAM NIECO ABY SA MI VLASY NEZNICILY PORADITE?

pyrana

Ahojte kucierky, ja mam take vlnite az kucerave vlasy, ale moje vlnky/kucery su pekne ked si ich umyjem, ale na druhy den uz su uplne o nicom ,ako metla. Kupila som si aj kulmu, ale podla mna to dost nici vlasy, tak nenasla som zatial ziadny vhodny pripravok na ochranu pred tym teplom. Poznate nejake super pripravky na kucerave vlasy, ktore si dam po umyti na mokre a potom este na styling ked mi uschnu? Ja chcem aby mi tak pripodzene zvyraznilo moje kucery, mne sa kucerave velmi pacia a podla mna vyzeraju aj hustejsia ako rovne. Len moje su pri korienkoch mastne, konceky suche a ja chcem mat krasne leskle kucery.
asi taketo ako na obrazku

styletips101.com

sapka13

vie mi niekto poradit ako sa dat ostrihat..mam kucerave vlasy kusok pod plecia a mamina ta ma chce dat uplne na "jezka"...ja sa nechcem as tak ale fakt ich mam riadne znicene...chcela by som nieco aby vyzerali super a pritom sa dali aj dost ostrihat..vie mi niekto cosi take poradit??:D...dakujem

mata

mno nickol je taky pripravok ako trvala odnulacia a ten ti narovna vlasy .. skus prist do kadernictva a tam ti povedia ..ako kadernicka viem ze to pomaha ale vsetko len na urcity cas .. a ze ti zehlenie skodi vlasom ? mno pouzivaj pripravky pred zehlenim a pozuivaj sem tam masku na vlasy

bejbina

Babyy, aj ja mám kučierky a podľa mňa sú to oveľa krajšie vlasy ako ked sú rovné. Síce nemám nič ani proti rovným ale kučeravé ti môžu stáť hocijako a vždy je to účes pričom z rovných keď trčia vlásky tak je to už strapaté. Treba si na to len zvyknúť a vedjeť sa o ne starať tak aby boli pekné. Ja som si nedávno kúpila kulmu na vlasy s 8mimi nádstavcami na rôzne hrúbky kučier a keď nejaká dobre nestojí tak si ju pekne nakulmujem a mám dokonalý účes.

Julie321

Používaj šampón nivea na rovné vlasy!!!!!!!!!!!! Ak to nepomáha tak si ich nenič a dobrá rada nepoužívaj hrebeň na tie kučeravé vlasy mám s tým skúsenoť,lebo aj ja mám kúčeravé vlasy ! Vyskúšaj moje rady a rozhodni sa ako chceš!!!!!!!!!!!!!!!

adi123

baby ja mam tiez kucerave vlasy zo zaciatku sa mi to nepacilo ale teraz ked mi kazdy hovori ze to mam super tak sa to paci uz aj mne a ked chcem tak si ich vyzehlim ale pouzivam na to zehlenie aj silikon je drahsi ale nenicia sa s toho vlasy