Nova poradna pre Akne

dorkaa

Viem, že moč je sterilný, ale za tie 3-4 dni tam mohlo všeličo popadať, bolo to otvorené. To by až také zvláštne nebolo, nie? A pri 30 stupňoch...

damian

Nikol, mnoho ludi si mysli ze ma alergie, lebo tak sa citia. Testy to ale neukazu. Ide totiz o chronicku systemicku kandidiazu (Candida Albicans), ci kvasinkovu infekciu.

damian

allien, NIC od Johnson by som si na tvar ani vobec na telo nedaval. Pouzivaju ropne preparaty a ine toxicke ingrediencie, vratane kozmetiky pre eti, ktora je nebezpecna.

damian

Bibba, dobre si to napisala.

Doplnim, ze pri pokrocilych stavoch aj vseobecne glukoza vplyva na akne (obilniny, zemiaky, ryza...) nielen sladkosti.

nikol84

bibba - a mozem sa spytat, ze co to znamena presnejsie, ze nejest sladke??...lebo cukor je asi vo vsetkom, teda sacharidy...alebo si si myslela iba na take maskrtenie, ze keksiky, kolaciky, biele pecivo, cokolada a taketo?...alebo ani ovocie, ani med, ani sladene jogurty, nic by sa nemalo jest?...ja uz tiez skusam, lebo urcite mam alergiu na nejake potraviny, ale zatial nemam istotu, ze na co...ale to som este neskusala, ze uplne vynechat sladke...ked som si bola raz dat spravit testy, ci nemam alergiu na nejake potraviny, tam mi vyslo, ze namam na nic a to je totalna kravina,...musim prist na to sama, ze na co...

dorkaa

Ja som si odložila moč v kúpeľni a na štvrtý deň tam bola pleseň. Ale to teraz v týchto horúčavach. Asi je to normálne, že sa pokazil pri takých teplotách alebo nie?

alilien

ahojjte mam zmiesanu plet . Mám ale take male biele vyrazky (asi upchte pory) dost vela ked to vytlacim tak to o par dni zase mam. inac mam len jayvicky po akne (okolo ust a vyrazky sa mi robia len obcas z tych upchatych porov.. chcem sa spytat ci si mozem umyvat plet len vodou a mydlom - johnson ?? bo uz ma nebavia tie rozne pripravky co furt pouzivam.ked som bola mladsia tak som nepouzivala nic a mala som peknu plet teraz pouzivam gebuziny vecer a nejako mi to nepomaha.