oholit alebo nie?

dana 5

azuritka a iný: založila som podobnú diskusiu - ako reaguje na holenie váš lekár, keď prídete na prehliadku. skúste si to pozrieť a prípadne prispieť.

azuritka

Jednoznacne oholene, neoholene je nehygienicke...to mi chcete povedat, ze keby baba nemala vyholene napr. podpazusie tak by ste sa tam zaborili a pacilo by sa Vam to? Je to len zastaraly predsudok neholit sa tak ako si kedysi zeny a muzi neholili podpazusie...teraz sa pozerate na neholene podpazusie s hnusobou a presne sa tak zacinaju pozerat na neoholene pohlavie niektori ludia lebo je to nehygienicke...o par rokov to bude uz zase uplne normalne a aj ti co teraz tvrdia, ze oholene pohlavie nie je zdrave budu za to aby ich partnerka/partner boli oholene. Okrem toho, je to uzasni pocit ked mas oblecene nohavicky a a cez ne Ti neprepichavaju chlpy, nic sa Ti medzi to nezachytava a pod. Doporucujem skuste vsetci a z vlastnej skusenosti si dovolujem povedat, ze chlapom sa to paci aj ked neskuseni mozno chvilu cumia ale potom sa idu vyholit aj oni :-) Chlapovi to treba otvorene povedat nech sa oholi ak to partnerka tak chce ak jej to nevadi, nie je co riesit... :-)

norman

určite podľa mňa nieje normálne, keď sa mužovi páči na čisto oholená, tie chlpy tam proste patria a vôbec niesu fuj ako to niektorí píšu, ale je podstatné či je partnerka čistá, voňavá a hlavne zdravá,lebo čo máš zo super oholenej ked má v nej plno chorôb.Kďe je chlp tam je chuť a už dočerta prestanťe všetko len vyhoľovať.Mám 31 rokov a som úplne normálny muž.

onko

No ja mozem zaseba povedat ze som muz a holim sa od 14tich rokov, z vlastnej vole, pre dobry pocit, nerobim to kvoli inym ale kvoli sebe skratka sa tak citim lepsie...a co sa tyka zien jednoznacne OHOLIT, a to vsade kde sa len da:)

pyrana

No dobre,tak teda podla vacsiny je to lepsie do hola,ale ako to spravit,aby to tak straaasne potom nesvrbelo a aby chlpky nezarastali.Vacsinou to potom vyzera...no...ako postipana od mravcov...fuj...takze podla mna holit okolo bikiniek a nechat taky esteticky obdlznicek...co vy na to?

brunca

tiez mi to pripada take pedofilske. ale zas je to hygienickejsie aj krajsie. aj ked Boh asi vedel preco nas takto stvoril