oholit alebo nie?

ingelitentny...

dohola..uplne...ved vyskusaj a uvidis...a aj parter.....mozno mensi porast..mensi..to je 5,6 dni po ohol...to je fajn...ale ved ludia---spytajte sa a podla chuti--nie???--ale 100% nie burinka...bobor..ved si domyslite pritom oral..to sa ani potom nechce tam jazickom ked ta chlpky nepustia....

xyz

vivua tak presne túto istú otázku som chcela dať aj ja....a tiež úplne súhlasím s katikou...Chlapci nepripadáte si pri úplne vyholenej babe ako by ste boli s máloletým dievčatkom????Chlap má byť chlap a baba baba...aj keď samozrejme aspoň nejaká tá úprava by určite mala byť....ale úúúplne dohola????veď to sa podľa mňa ani nedá...alebo???

lentilka135

Ja sa holím na hladko. A čo sa týka tých červených bodiek po holení, na to je dobrý zinkový krém. Dá sa kúpiť v lekárni.

katika88

Ja by som k tejto teme rada povedala len jedno, to ze sa niekto tam dole neholi neznamena ze je nehygienicky alebo ze smrdi, toto je vec hygieny a nie holenia ci neholenia.Kazdy nech si robi s tym co chce ale nepaci sa mi taky nazor ze ludia co to nerobia tak musia zakonite smrdiet alebo byt nehygienicky.Ja osobne by som nechcela aby sa moj partner tam dole vyholil,predsalen chlap ma byt chlap.Holenie podpazusia je nieco uplne ine, nemozno to porovnavat.

Majko

je pravda že ked si napr. začnem holit nohy ruky že mi to potom bude rást ešte rýchlejšie a ochlpenie bude intenzivnejšie ked sa už napr. nebudem holit?

tinula

ja osobne sa holim na pasik... je to pekne... ale cez leto pochopitelne uplne na hladko :) no a pouzivam PENU NA HOLENIE OD SATIN CARE... inak davaj si pozor, aku pouzijes ziletku... nekupuj si ziadne lacne smejdy, vyskusaj napriklad od Gillette :) tie su dobre... aj pena aj ziletky su v ruzovej farbe :)

azuritka

Dana 5 - idem precitat co si prispela inde :-) Bublifuk - svrbi to len zo zaciatku potom si na to zvyknes, skus to, pripadne pouzi detsky puder alebo nejaky dezinfekcny prostriedok po holeni...ale je to podla mna individualne niekoho to svrbi asi vkuse niekto si na to zvykne hned, ale stoji to za to tak skusaj :-) nevzdavaj sa....

jarino

no ja mozem povedat ze sa holim dlho a ocenujem to viac, vidi sa mi to ovela viac hygienickejsie.. ja sa vlastne holim cely pretoze sa venujem kulturistike a pekne svaly viac vyniknu tiez oholene... no a aby to nevyzeralo jak after attack od mravcov tak sa to nemoze skrabat ak to aj bude svrbiet.. a aby to nesvrbelo tak treba hlavne pouzit jednoznacne penu na holenie a KVALITNU OSTRU ziletku.. a ono prvy krat to svrbiet bude na 100 percent... ale po takych troch holeniach uz to bude uplne normalne... tot moje skromne nazory :)

bublifuk

no dobre to je vsetko pekne co tu pisete ale mna by tiez zaujimalo ze ako to robite aby to o 24 hodin nesvrbelo a nevyzeralo to ako postipane od mravcov a aby ste si ten sviezi a prijemny pocit zachovali dlhsie lebo ja som na to zatial nedosla.