oholit alebo nie?

ywa

podľa môjho názoru holiť...a aj chlapi...keď sa môžeme o seba starať my ženy prečo nie muži...i keď s tým majú viac práce a majú to asi aj zložitejšie...keď sa budete holiť tak podľa mňa viaceré z nás to ocenia...

lenka22

igino nevedela som ci si normalny skuseny v holeni alebo si len daky pubertalny vyrastok... tak som radsej ako pre blbeho vysvetlila :))) sorry

lenka22

igino hlavne si zaobstaraj ziletku, ktorou sa nedosekas... to su tie s 3 cepielkami:))) a potom to chce uz len trpezlivost a cvik

terence

tak toto je vtip tyzdna, ze fenovat si chlpy pod pazuchou
LOL
a k teme: urcite oholit alebo aspon ostrihat na kratko

lenka22

k tomu ci si maju chlapi holit podpazusie - rozhodne ano!!! minule isiel kamarat do posilky a ked vosiel do satne tak si chlap fenoval chlpy pod pazuchou!!! fuuuj to bolo hnusne ked mi to hovoril... ako zo zleho filmu, a ked ma chlap v lete oblecene triko bez rukavov a trcia mu chlpy no hroza....

kilie

neni to o hygiene ale podla mna je to pritazlivejsie ako ked by si si ,,dole,, neholila... aj chalan skor sa prekvapiii (alebo horsie zlakne) ked si neoholena ako oholena..podla mna..a ak si este mlada..tak to urcite..v sucasnosti su uz chalani tykýý..ak chcete byt sexi tak radsej sa tam holte!!!

igino

podla mna je to vec kazdej zeny ci sa tam chce holit alebo nie a malo by to zavisiet skor od jej pocitov ci je to jej prijemne a nie od partnera. mna by vsak zaujimalo co si myslia baby o holeni podpazia u muzov. odpudzuju vas chlpy pod pazuchami? pripadne aka je najlepsia technika na depilaciu tejto oblasti?