oholit alebo nie?

baradu

mne (som muž) sa napr. oholená úplne na hladko nepáči, skôr len tak ostrihaná na krátko. ale moc mi na tom nezáleží

ariana

mam rada ked je vsetko jemné a aj môj partner to vie ocenit,ke celá voniam. Je to podla mna ženskejšie. Skušala som to aj penou ale strojček je učinnejšie.Dôležita je aj kozmetika po holení...

brunca

ja sa napr neholim a nie som z minulosti len si to nakratko vystriham oholit sa nemozem mam tam vyrastky a aj strach ze sa porezem a potom neviem chlapy ale pripada mi to dost pedofilske pan boh asi vedel preco tam ma mat dospela zena chlpy. a este cosi. preco by sa mala holit zena ak sa tam dole neoholi aj chlap. neberem to nikomu kto chce nech sa holi kto nie.ak to vyhovuje jej aj partnerovi preco nie.hlavne aby to vyhovovalo jej.

mari

ak ti môžem poradiť,tak najlepšie je oholiť sa s holiacim strojčekom značky INTUITION, je to holiacia hlavica spolu s mydlom...akurát,že ťa to bude stáť viac ako obyčajne. ale je to najlepšie čo som objavila a čo používam už dobrých asi 4=5 rokov. ale konečný efekt je fantastický...a jasné, že oholená ... vyzerá krajšie, lákavejšie a je to aj hygienickejšie... prajem ti veľa šťastia a určite to vyskúšaj, bude to stáť zato....paaaaaaa

janula275

Holíme sa tam dolu, úplne dohladka a to žiletkou s penou na holenie, alebo žiletkou nasucho. je to estetické, hygienické, erotické a žena sa cíti príťažlivejšie a čisto...