oholit alebo nie?

123456

ja som este nevidela chplateho penisa :D :D :D chplate je len jeho okolie :D ale na nom ziadne chplky nie su... sa vyjadrujte presne :D no a mne osobne sa paci, ak to ma chalan podstrihnute.... ale pokial nema vela chlpkov tak nemusia byt ani podstrihnute.... uplne na hladucko oholeny by sa mi asi nepacil... a mozno aj hej :) pri orale mu sem tam olizem a cmulam aj gulky :D tak je lepsie, ak su chplky podstrihnute.... no a co sa tyka mna tak sa holim nahladko..... ale asi to zmenim na pasik alebo trojuholnik....

klaraka

Bola som v saune, kde na moje prekvapenie skoro všetci chlapi boli úplne vyholení, ešte teň deň sme sa priateľom úplne vyholili intímne ´miesta. Sex je lepší!!!!!!!!!!!!!!!

szentirmai

Ja sa holím 10 rokov, som muž a mám rád len baby. Moje frajerjy zbožňujú môj hladkého vtáks. Je to fajn!

sandica

lala ma pravdu, ak sa nechces oholit uplne, nechaj si v strede tenku ciarocku!! neposobi to "detsky" a je to fakt sexi! aspon mojmu sa to strasne paci... ja si napriklad v trieslach chlpy vytrhavam pinzetou... najprv to trochu bolelo ale aspon nedorastaju tak rychlo a je ich ovela menej ako po holeni!! a v lete som vyskusala na na okrajoch depilaciu... 4 tyzdne bez starosti!!! sice to bolelo jak hrom ale ucinok stal za to!!! nicoho sa neboj a smelo do toho! ved pre krasu sa musi trpiet:)ale ked sa ti to nepaci tak to nerob...

lala

ja sa sama waxujem. Je to to najlepsie, lebo to nerastie tak velmi rychlo, casto a vela. Jediny problem je, ze trvalo dost dlho, kym sa mi naucila pokozka tolerovat ten "vytrhavaci"zakrok. Ale teraz by som to nemenila. Holenie je fajn. Mozete vyskusat vselico. trojuholnik, Albo uplne hola. Moj muz uz nechce, aby som mala nieco tam dole. Miluje to uplne hole. Ale kazdy muz je iny. Nechaj si len taku ciarku centimetrovu z hora dole a vsetko ostatne prec. Budete sa citit cistejsie.

brunca

hlavne ze je baradu ze? toto je nazor normalneho chlapa. hlavne to baby robte pre seba no z hygienickych dovodov je urcite ovela lepsie ked sa to aspon na kratko vystriha i ked je potom trochu zima kym si zvyknete.