možem chudnúť v tehotenstve???

gastanko2016

určite by som počas tehotenstva nechudla. Radšej by som sa zdravo stravovala a neládovala jedno cez druhé. Ale cvičiť sa dá v pohode. Hlavne také plávanie je super. Uvoľní boľavý chrbát a celé svalstvo.

0vecka

akoze clovek nepriberie zo dna na den a ani z mesiaca na mesiac... ak xces shudnut mala si to robit predtym ...nechapem preco xces ist do toho akurat teraz??? uz tych par mesiacov vydrz a chudni potom... daj si do stravy viac zeleniny a takch veci ale urcite nehladuj.....

Petko79

Ahojte, ja mám kamošku čo bola tehotná a chcela chudnúť popri tom. Je to dosť riskantné keďže plod potrebuje vela živín. Ak si tehotná a naozaj sa chceš obmedzovať a zhodiť nejake to kilečko (osobne by som neodporučal) tak sa aspon snaž dodržiavať tieto zásady

topchudnutie.sk

Ale tehotné nech radšej papaju všetko na čo maju chuť. ved po porode môže chudnuť kolko chcu :P

miska00

daisy nebud taka drza ako sa takto mozes viadrovat ze je buchta hmm ked sa takto viadrujes nemas tu co hladat chod na taku stranku kde to mazes robit

tom

Ahoj moja sestra je v 5. mesiaci a troška jej išla krv minule a doktor povedal že to je v pohode a teraz zas a je to normálne pri tehotenstve a je v Rakúsku a volala a ide doktorovi do Bratislavy je to normalne????

mimika

Ahoj Lilinka.teraz sa len zdravo stravuj,nie je potrebnö jest za dvoch, a všetko s mierou.uvidíš, čo Ti bude chutit.Nezlakni sa ak vela priberieš, ak to máš od prírody, tak to po porode aj tak zhodíš. Neodporúčam začať po porode držať diétu, je to častá príčina straty mliečka, ktoré bude pre Tvojho drobca najlepšou stravou až do 6 mesiacov.A tým že Tvoje telo vytvára mliečko, spotrebuješ viac energie, čiže aj chudnutie príde.ja som mala pred tehotenstvom 55 kíl, teraz ked má dcérka rok, ešte stále kojím, a mám úbohých 52 kíl....už mi tie kilá aj chýbajú. Tak vela štastia, neznervoznuj sa pre kilá, Tvoj drobec Ti všetko vynahradí.pa

bebe

ahoj lilinka, v tehotenstve som chudla do 4 mesiaca, vôbec som necvičila, ale čakala som dvojčatká a často som zvracala, nemohla som sa poriadne najesť a bola som unavená v 4 mesiaci si na nechal primár v nemocnici a do pôrodu som si poležala u neho na oddelení, len preto aby deti nemali nízku pôrodnú váhu. Narodili sa v termíne s váhov 2,69 a 2,72 a ja som v nemocnici brala infúzie a jedla som často v malých dávkach a veľa ovocia a zeleniny ktorú mi nosil môj manžel. Pribrala som len 13 kg. Neboj všetko dobre dopadne, ale najlepšie ti poradí gynekológ-pôrodník.

stanka 1

minule som citala rozhovor s nejakou fitneskou, ona cvicila brusaky do 4 mesiaca a s cinkami-lahkymi do 7-8 mesiaca.Ale ked si doteraz necvicila,tak len opatrne,skor vlastnou vahou.S dietami by som to neskusala,ani ked budes kojit,lebo vlastne ked sa ocistuje tvoj organizmus od toxinov,tak to vsetko dostava babo,lebo ide to aj cez placentu aj do mliecka.Vela stastia