možem chudnúť v tehotenstve???

lilinka

Dakujem za príspevky, takže aj cvičenie s rozumom...nič iné mi neostáva, iba počkať s chudnutím do pôrodu:o(

Anit

ahoj, urcite nie chudnut, ak to nazves inak napriklad zdravo sa stravovat, tak to je v poriadku. Ale v ziadnom pripade nedrz dietu lebo mozes ublizit babatku. A co sa tyka cvicenia, porad sa s lekarom, mozno ti odporuci aj nejake cvicenie, kam by si mohla chodit a budes pod dohladom. Pekny den prajem a krasne babatko :-)

lejla

Ahoj Lilinka. Ja som počas tehotenstva cvičila do 8 mesiaca. Ale pozor s rozumom. Nešlo mi ale o chudnutie, skôr o také udržanie pevnejšieho tela a aby sa moja hmotnosť počas tehotenstva nevyšplhala niekde do nebeských čísel. Cvičila som len také jednoduché cviky, kľuky (s podopretými kolenami), ruky a ramená s malými kilovými činkami. do takého šiesteho mesiaca som aj po pár drepov robila a nejaké cviky na lýtka. Ale nesmieš cvičiť brucho. záleží všetko aj na Tvojom zdravotnom stave. Lebo napr. pri drepoch hrozí predčasné otvorenie sa a následný potrat alebo vo vyššom štádiu tehotenstva skorší pôrod. Neviem, chce to možno aj prekonzultovať s lekárom a samozrejme aj strava veľa robí. A určite nie aeróbne cvičenia. Veľa šťastia a hlavne zdravé bábo prajem.