mladsi a starsia .....

gomez

Janka2:
tak tu sú len 2 možnosti:
1,-nie že on odišiel od ženy ale naopak,
2,-nie je chudobná.
Veru, veru, ako vravím...

jana2

Aj ja poznám jeden takýto zvlášny párik.Oa má 27,ženatý,2 deti,odišiel od mladej manželky a už rok žije s jednou 70-ročnou babkou. Nepochopiteľné!Na tej babke vôbec nič nie je!Ani bohatá,ani udržiavaná,tvár zvráskavená,postava primeraná k veku.Vodia sa za ruky,to musí byť úchylka...

gomez

Súhlasím s Janou23: len sex.
...alebo potom jedine dedičstvo:)

...viete že ideálne miery ženy sú: 90-60-40. (90 miliónov, 60 rokov, 40-tky horúčky).

fff

mam 23 rokov, ona 41 a musim povedat ,ze ked sme spolu sme obaja strasne stastni,je to absolutna nadhera, jak milovanie,randenie,mazlenie,proste vsetko...Moc sa milujeme,rozumieme si a vekovy rozdiel absolutne nepocitujeme.Je to vztah plny lasky,vasne,nehy...Ma to len jeden hacik, nikdy s tou zenou nemozem zalozit rodinu,mat deti, prezivat kazdodenne radosti,atd...je to bez buducnosti :( a to je smutne...co uz, na to nemyslime a uzivame si,zakial sme spolu... a vo tom to je :)A co ma na nej pritahuje? uplne vsetko...

987

známy 30-tnik má o 15 rokov staršiu partnerku,klape im to ,aj ked občas majú rozdielne názory...
Je to rôzne v takýchto vzťahoch,niekde je láska,niekde peniaze,niekde ozaj len ten,,sex"....