mladsi a starsia .....

ta druha

fff, ty si ja v muzskom vydani!! ja 23, on 40 a zenaty + deti. milujem ho, ale nic viac od neho nemozem cakat :-(

jatyon111

ja spoznam tiez jeden taky parik:
on cca. 25r. pohladny a hlavne taky normalny mlady chalan ziadny grazel ani "hezoun" proste prijemny chalan
ona 46r. - pekny kocka, stara sa o seba, stihla, vzdy upravena a pekne oblecena a je uspesna (s peniazmi tiez problem nema), ma manzela, ktory sa o nu moc nestara tak si nasla mladeho zajka len na sex .... vraj vsetko ostatne ma doma, takze naco to hladat vonku ...

fff

to eeee:
aj aj :) pekná,telicko krasne,uplne stihla neni, ja nemam rad chude zeny ,alebo take modelky,proste akurat :),sexi,zlatunka,zabavna,inteligentna,uspesna atd..niekedy mam pocit ,ze bola stvorena priamo pre mna ,len niekto hore to trochu domotal :)

jana33

tak ja poznam tiez taky parik, on mal 20 a ona 38, teraz ma on 30 a ona 48 a on ju kopol do zadku a nasiel si mladsiu...no comment..a podla mna to urobi kazdy jeden..

jana2

No tak o jeho manželke nič neviem,ten chlapík nie je od nás,takže viem len o tom,čo je teraz.Ale bohatá fakt nie je,to by žila v inakšom byte.Ale klebetné baby z ulice vraveli,že mu asi poskytuje niečo,čo mu mladá manželka neposkytovala.Tažko povedať...