čakám alebo nie?

Príspevok v téme: čakám alebo nie?
deniska

Ahojte babenky, práve som veľmi smutná, pretože mi mešká menzes už 4 dni, veľmi sa bojím, že čakám bábo. Mám len 20 rokov a nie som na to pripravená, chcela by som ho až tak v 25. Môžete mi poradiť, kedy sa prejavujú znaky tehotenstva? Aj keď neviem, čím to je začínajú mi tvrdnúť prsia........Môj priateľ má 26 rokov, ale dieťa by tiež ešte nechcel. Ale aj keď bude,určite na interupciu nepôjdem, pretože dieťatko za to nemôže. Milovali sme sa asi pred týždňom prerušovanou metódou, ktorú už praktizujeme 2 roky. Mohli by ste mi dať prosím nejakú radu, ako by ste to vy riešili?Ďakujem.Peknučký dník

drakulica

ahojte baby, ja mam len 16.rokov.menzes mi meska 4.mesiace a myslela som ze som v tom.ale nakoniec som bola u doktorky a niesom v tom.je to koli stresu.tak najprv navstivte mudr. a budete kludne.majte sa

suzinka

moja deniska, neboj sa, este to nie je take vazne. pokial si vzala za posledny mesiac nejake abortacne tabletky, tak to mas pokojne z toho. urob si testik a ak vide pozitivny, tak vela vela lasky. ak negativny, vela vela opatrnosti. hlavne sa velmi nestresuj

monci

boze zato ze si jebala tak nemusis byt hned tehotna oneskoronie menzesu je normalne ale po jebani kazda baba nervaci este len ked je meskaju jeden den nestresuj

anetkala

ahojko tak to je v pohode určite...ja mám 16 a mi menzes meškal 2 a pol týždňa a nebola som tehotná...robila som si aj test a vyšiel mi v pohode...a som rada, že keď náhodou budeš, že si rozhodnutás i ho nechať...lebo raz by si si to vyčítala...a neboj sa že nie si pripravená,..ale určite to je len nejaké prechladnutie a nestresuj zbytočne...veľa šťastia...

myslienka

deniska ked sa budes citit lepsie s priatelom, tak si ten test sprav zajtra. Ale neodkladaj to velmi. Vies, mozno ze ti len meska, mozno si prechladla..... Ved uvidis, tak sa maj pekne a daj vediet. Drz sa.

deniska

Keď ja mám taký neuveriteľný strach, chcem si ho až zajtra spraviť, keď príde aj priateľ a bude aspoň so mnou. Ďakujem myšlienka, dúfam, že bábätko nebude na ceste, až tak o 5 rokov.

myslienka

Deniska, podla mna by si si ho mala urobit...ved naco cakas. Mozno sa len stresujes pre nic, naozaj. Drzkam ti velmi palce a verim, ze na to babatko si este pockate.

deniska

Ahojte babenky, ahoj myslienka. Kúpila som si tehotenský test,ale ešte neotvorený, mám strach, ešte si počkám dozajtra a ak nedostanem menzes zajtra, tak ráno sa už odhodlám. Povedala som to aj priateľovi a on, neboj to určite dostaneš, ale musím poznamenať, že mu prišlo aj trošku zle, pretože keď som to na neho vyhrkla, tak sa zľakol: ja a otec, tak si to viete predstaviť, že ten tehotenský nechcem ani otvoriť, včera som si dala aj trošku červeného vína ako vyvolávačku menzesu a vôbec nič, ale zas ma napadlo, čo keď som tehotná môžem tým ublížiť bábätko. Nemáte nejaké ešte vyvolávačky, aby som dostala menzes, zajtra sa vám ozvem, ako som dopadla, zajtra už na 100% ho vyskúšam. Prosím poradíte mi. Pa a ďakujem.