HAK!!!!!!fuj

Príspevok v téme: HAK!!!!!!fuj
sweet_dreams

Pekný večer prajem všetkým,pred mesiacom som začala brať HAK,no este som nevedela co ma čaká,zacala som brat Yadine,no po 5 tabletkach ma strasne zacala boliet hlava,oci,a zaludok,tak som ju prestala brat,menstruaciu ked som brala este hak mala som ju slabu,taku obycajnu..no ked som ju prestala brat ta menstruacia asi osalela a lialo zo mna ako z krhly :-(...ked som ju prestala brat vsetke tie bolesti pominuli..s priatelom som uz nespala pomaly mesiac aj daco...a meska mí,myslite ze je to od tej hlupejj HAK?stalo sa to uz niekomu,kto prestal brat hak v polovicke blistra a tie hormony sa vzburili a nedostala to?:(pls..bojim saa..co ked mozem byt v tom,este z toho sexu pred mesiacom?:(ale ved som to dostala normalneeee..ochh

sweet_dreams

no tak asi musim kupit novy :-( zase tie stresy achhh....aa myslis,ze po 3 tyzdnoch aj daco po sexe ked som bola u lekarky aa robila mi ultrazuk videla by tam nieco ze sa nieco deje?hm?..lebo ona mi len povedala ze cysta ziadna a ze maternica je malicka

limetka335

je to normálne ked ti je po prvé dni pri užívaní hak zle... aj mne bolo strašne zle, bolela ma hlava, chrbtica, celé telo... po týždni to prestalo a po prvej menštruácií to úplne zmizlo a už bolo všetko ok:) mala si sa najskôr poradiť s lekárom... v tom, že telo sa musí spamätať mal pravdu.. je to veľká zmena a viac hormonov... ale ono si časom zvykne:)

sweet_dreams

nieee???tak to dakujem leerka...bojim sa ze pre tu HAK sa mi pomiesa cely cyklus,uz normalne lutujem ze som ju zacala brat...:(((..mala som hnedy vytok asi 4 dni aa ked som si zrobila test akoby ma osvietilo vytok nikde..neviem pcheee

sweet_dreams

uz som bola..pred 2 tyzdnami....povedala ze sa telo musi spamätat..robila som si aj test a vysiel negativny,len to ze som si ho robila nie z ranneho mocu..to ma trosku zneistilo,ked som citala,ze sa musi robit z ranneho..teraz sa bojim,ze co ked bol zlyy