maybelline

lilly2

zwedavus, ten korektor som ti vygooglila... maju ho napr. tu: images.google.sk]
treti odspodu. A make-up... hmm, tak podla pleti... ja som od nich vyskusala takmer vsetky. Ktory ma vsak sklamal, tak to je ten 16hodinovy. Menil farbu a robil fliaciky po tvari.

zwedavus

lenkachreninka, ja nemám žiadne skúsenosti s touto značkou, ale ak sa nenahneváš, ja troška využijem tvoju tému a spýtam sa:

doteraz som nikdy nemala make-up z maybelline, ale rozmýšľam, že si ten najbližší kúpim z tejto značky. vedela by mi niektorá poradiť, ktorý by bol asi taký Naj? s ktorým ste boli spokojné?

a ešte jedna otázočka:) počule ste o nejakej zelenej tyčinke, ktorá výborne prekrýva rôzne nedokonalosti na pleti? slúži ako mierny podklad na určité problematiké územia a potom na ňu sa nanesie make-up. tiež by mala byť z radu maybelline, ale ja sa k nej nijako neviem dopátrať.

ak sa niekto nájde, ďakujem za odpovede:)

lilly2

ahoj. ja som sa nim nechala zlakat v drogerke... stal nieco menej jak 11 eur. Je fajn, lepsi jak ten penovy a aj viac kryje. Jedine, co mi kustik prekaza, ze po par hodinach sa mi po nom plet leskne... a to nemam mastnu. Ale nic to, prepudrovat a ist ;-)