maybelline

maruška

Ja mám ten najnovší: Dream Satin Liquid, 10- Ivory. Bola by som spokojná kebyže moja pokožka nerobí blbiny- raz je staršne suchá raz strašne mastná. Keď je suchá make-up mi robí šupinky a keď mastná tak po pár hodinách to vidieť aj cez make-up. Ale musím poznamenať že sa super rozotiera s pôsobí nesmierne prirodzene, skoro vôbec ho nevidieť. Len musím dať dokopy svoju pokožku... Nemáte nejakú radu?

mia 90

cawte baby tak ked som to tu dnes citala ste ma nahovorili na affinitone, a kupila som si creamy beige, ale vôbec netusim co som si vybrala dobry odtien, lebo v tej drogerke vôbec nebolo vidiet, mali vsetko posvietene, a najlepsie to vidiet na dennom svetle, ale je to z tych tmavších oddienov

lenkachreninka

mala som odtien vanilla rose.ale kludne by som mohla aj tmavší, ale ono sa to pekne prispôsobí tej pleti

elen666

tak ja ho mam cislo 30 ......a stal 11€.....už som od tejto znacky mala aj ten penovy...ten sa mi nepacil a pouzivala som ho roky....strasne som od neho mala vsetko spinave...a bol velmi viditelni....na tvari....a ja som si tento SATIN kupila v 101 drogerii....a to som si isla kupit Dermakol 24H.....ale odporucili mi tam tento SATIM....no uplne spokojna som s nim nie som ocakavala som viac....i ked lahko sa roztiera....ale nie je uplne prekrytie a to mi vadi...i ked 30 je dost tmava...piste ostatne že ako ste spokojne

lenkachreninka

zwedavus, ahoj nevadí. ja som mala od maybelline affinitone - je dokonalý, odporučila som ho aj kamoške a nevie si ho vynachváliť. Prirodzenie splynie s pleťou, a je potom bezchybná, stojí 199sk..je to najlepší make up aky som mala

zwedavus

áno, ten druhý link už funguje:) a pravdepodobne to bude ten, ktorý zháňam. dúfam, že ho zoženiem aj v slovenských predajniach. ďakujem:)