maybelline

fionnela

prestali vyrabat? tak to by som nepovadala ved ja som bola v drogerke minule a mali ho tam dost nemyslim ze by ho prestali celkom vyrabat skus inu drogerku

blondska

ja mam wonder finish.....mne vyhovuje...dobre kryje....vcera som si chcela ist kupit novy, ibaze predavacka mi povedala, ze ho uz prestali vyrabat....no pekne :(

tyrusqa

ja mam panstik ale ak ho mam porovnat s maybellinom..mne je panstik mastny..a citim sa v nom ako maska!moj nazor je,ze maju take tazsie makeupy..

zuzu.fr

kočky, nič proti Maybelline, ale odporúčam Vám MAX FACTOR, teda ak chcete zakryť niečo ,čo nemusí nik vidieť.. :) zakryje na 100% ..určite, mam pehy, dosť silné, a tie mi po ňom vobec nevidno, a pritom nevyzerám ako natretá niekoľkými vrstvami- to sa mi na ňom páči...vyskúšajte! Max Factor Painstick- tuhý makeup v tyčinke! Používam ho už niekoľko rokov, nevysušuje a dokonale priľahne k pleti! Mala som aj červené žilky, aj tie zakryl...ale už som si ich dala odstrániť, ale ostala som pri ňom! Je drahý,ale oplatí sa investovať...cca od 15eur..presne neviem, pretože som si ich kúpila viacero naraz, mam zásobu na rok! A vydrží hrozne dlho!

1slniecko1

Prave vcera som si kupila novy Dream Satin Luguid, no musim skonstatovat, ze je to prvykrat co som sklamana, neviem preco ale po naneseni mi zachvilu scervenala pokozka, myslela som si ze takto reaguje len ta moja, ale dcera mala este väcsiu reakciu.Mozno ze len my mame s nim problm, aj ked ziaden iny makeup doteraz nam toto nesposoboval