sex a menzes

Príspevok v téme: sex a menzes
biba

prosim poradte - ake rizika ma sex pocas menstruacie? kedy a ako moze vzniknut infekcia, ako jej predist? mozem otehotniet pocas menzesu? znizuje sa riziko otehotnenia ak mam menzes? ako je mozne, ze mozem otehotniet pocas menzesu, ak v mojej maternici nie je vyhovujuce prostredie pre vajicko (lupaju sa steny maternice)? mozu byt uvolnene dve vajicka tak rychlo za sebou? dik za odpovede

levicaaaaa

bojíš sa čoho??? že ti odkusnú z nosa??? šak ak máš mYkózy tak to rieš s lekárom, čo ti tu máme zázračným pôsobením myšlienky vyliečiť kvasinky ,alebo čo ?

dlha

prosiiiiiiiiiim zeny poradte mi mavam caste mikozi strasne je to neprijemne na gynde som este nebola bojim sa .... zevraj je stoho neplodnost au au au

levicaaaaa

christy: ja nechápem otázke... čo čo spôsobuje??? bolesť pri prvom pohlavnom styku??? pretrhnutie panenskej blany... alebo čo si chcela vedieť... nechápem

christy

ahojte prosim vas poradte mi moja kamaratka mala pohlavny styk s chalanom lne ona este nedostala nikdy menzes a asi isto prisla o pannstvo len chcem vediet ju to strasne bolelo a boji sa druheho pohlavneho styku neviete preco alebo co to sposobuje??

dundee

chcel by som sa opitat ze ked som mal sex so zenou ktora mala kramy. ake su ryzika pre zenu a ake pre muza.....uz teraz dakujem za odpoved

miska

Možem otehotniet.ked budem mat sex pocas mestruacie,alebo tesne pred nou?Dakto ma odlisne nazory a ja neviem co si mysliet,podla toho co viem ja tak je velmi mala pravdepodobnost a este keby mal aj muz kondom.

Janulka

Ahojte!
Ja odporúčam prečítať si celú sériu článkov o symtotermálnej metóde (sledujú sa príznaky: hlienový, teplotný tzv. bazálna teplota, konzistencia a výška krčku maternice), je síce v češtine ale nájdete tam všetko...
www.rodina.cz

asd

Keby ste si zacali sledovat vas cyklus, ziadny problem by nebol. Uz som pisala v dakej teme, ze dobra stranka je www.billings.sk - je to o prirodzenej metode /akoze ako antikoncepcia bez antikoncepcie/ a je to tam pekne vysvetlene, kedy by si nemala mat sex, kedy nesmies mat a kedy mozes sexovat od rana do vecera - takych dni je dost. Takze navstivte tu stranku, precitajte si /ak nie ste katolicky, nedajte sa odradit katolickym duchom - ak tam je, nepamatam si/ a myslim, ze vam to pomoze najst odpovede na otazky.
A nemusite ani antikoncepciu brat - je to dost ucinne, len treba zodpovedne sledovat. Caute a dajte vediet, ak si precitate tu stranku a aj dake nazory vase. papapa