sex a menzes

Príspevok v téme: sex a menzes
biba

prosim poradte - ake rizika ma sex pocas menstruacie? kedy a ako moze vzniknut infekcia, ako jej predist? mozem otehotniet pocas menzesu? znizuje sa riziko otehotnenia ak mam menzes? ako je mozne, ze mozem otehotniet pocas menzesu, ak v mojej maternici nie je vyhovujuce prostredie pre vajicko (lupaju sa steny maternice)? mozu byt uvolnene dve vajicka tak rychlo za sebou? dik za odpovede

cicka

vajicko sa usadit moze a pocula som ze zahniezdit sa moze aj po dvoch dnoch, milovat sa v case menzes JE RIZIKO!!!!! tam nehra rolu krvacanie. Moja tete je toho dokazom, zostala tehotna pri milovani v tretom dni pri menzes. hmmmm. dnes ma 12 rocnu dceru.zamyslite sa teda!

bulinka

Nie som síce nymfomanka, ale s priateľom sme spolu raz, maximálne dva krát do týždňa. Delí nás 80 km vzdialenosť a preto nechcite po nás, aby sme sa obmedzovali. Keď sme začínali intímne žiť, platila zásada "Spúšťača krámov", len čo sa objavil.. Trošku to trvalo, kým ma prehovoril, ale teraz musím uznať, že sme si zvykli. Všetko čo robíme v spálni je len naša vec a keďže to je len medzi nami, postupne som si zvykla...veď teplá voda tečie a na záver si ho vždy pekne vymydlím a vyutieram...a sme znova na začiatku. Nevravím, že v tom období podávam najväčšie výkony, ale také rýchle pomilkovanie ma super uvolní a nemám menštruačné kŕče, ktoré ma pred tým veľmi trápili.

bulinka

Nie som síce nymfomanka, ale s priateľom sme spolu raz, maximálne dva krát do týždňa. Delí nás 80 km vzdialenosť a preto nechcite po nás, aby sme sa obmedzovali. Keď sme začínali intímne žiť, platila zásada "Spúšťača krámov", len čo sa objavil.. Trošku to trvalo, kým ma prehovoril, ale teraz musím uznať, že sme si zvykli. Všetko čo robíme v spálni je len naša vec a keďže to je len medzi nami, postupne som si zvykla...veď teplá voda tečie a na záver si ho vždy pekne vymydlím a vyutieram...a sme znova na začiatku. Nevravím, že v tom období podávam najväčšie výkony, ale také rýchle pomilkovanie ma super uvolní a nemám menštruačné kŕče, ktoré ma pred tým veľmi trápili.

bulinka

Nie som síce nymfomanka, ale s priateľom sme spolu raz, maximálne dva krát do týždňa. Delí nás 80 km vzdialenosť a preto nechcite po nás, aby sme sa obmedzovali. Keď sme začínali intímne žiť, platila zásada "Spúšťača krámov", len čo sa objavil.. Trošku to trvalo, kým ma prehovoril, ale teraz musím uznať, že sme si zvykli. Všetko čo robíme v spálni je len naša vec a keďže to je len medzi nami, postupne som si zvykla...veď teplá voda tečie a na záver si ho vždy pekne vymydlím a vyutieram...a sme znova na začiatku. Nevravím, že v tom období podávam najväčšie výkony, ale také rýchle pomilkovanie ma super uvolní a nemám menštruačné kŕče, ktoré ma pred tým veľmi trápili.

biba

mne gynekolog povedal, ze pocas menzesu nemozem byt oplodnena. vlastne ako by som mohla, ked sa vajicko nevie usadit v maternici, lebo sa steny maternice lupaju a nie je vytvorene vhodne prostredie... neviem, ako to teda je, bodlo by, ak by to niekto vedel vysvetlit...