Dievčatá a vš

Smajlikova91

solly...ale tie prirodne vedy to si si dala ako poistku este na strednej,ked si si davala prihlasky nie? :)) ved naco teraz,ked tu skolu zvladas a mas spravene skusky? :)) to by mi nejak neslo do hlavy keby to bolo hentak :))

solly

Ahojte, ja som teraz na lekarskej fakulte,prvy rok, je to velmi zaujimave, no aj velmi narocne hlavne casovo, skusky zo zimneho semestra sice mam, no predsa som si dala poistku- na prirodne vedy.
je veeelmi tazke rozhodnut sa , to je fakt...

nataly20

Áno, v podmienkach je napísané, že uchádzač uvedie maximálne tri študijné programy, ale o tých poplatkoch tam vôbec nepíšu. Neviem teda, či sa platí za jednu, či za tri.

Smajlikova91

nataly20..vacsina skol to ma tak,ze aj ked si na prihlasku mozes dat viacero studijnych programov naraz,tak platis za kazdy zvlast...ale niektore skoly maju ze len jeden,ale napr. prir.f.UK,to ma tak,ze za prvy platis 33,19 eur a za kazdy dalsi 16,50..niektore maju za kazdy rovnako...ono to zalezi od typu skoly a fakulty,si musis zistit na stranke :D
kaja,urcite ju poslu naspat,nezahodia...ved si ju poslala v spravnom termine,takze tak :)) a inak vela stastia vsetkym na prijimackach :DD

majkaw

podla toho o aku skolu ide,napr na euba-pokial si v ramci jednej fakulty vyberies viac odborov,platis len raz,na UK to maju zas uplne inak

nataly20

Môžem sa vás tu opýtať na jednu vec tiež ohľadom VŠ? Pri vypisovaní prihlášky som uviedla tri študijné programy. Myslíte si, že platím len poplatok jedenkrát alebo sa tá suma trojnásobne zvýši? Ďakujem za odpoveď.