Dievčatá a vš

sajfina

myslím,že momentálne fičia technické smery,ako bolo písané FIT,FEI,SvF,FCHPT...aj ja som na biotechnológii

Smajlikova91

hm...ja si prave davam prirodovedne smery,vsade je fyzika :D ale tak si daj nejake humanitne vedy a tak..ale aj na psychologii je matika a aj na prijimackach.. :D

vevericka

no ani nejde o krizu ako o konkurenciu..konomovia, manazeri pravnici..novie miesta pre nich sa tvoria len malo a ti ktori tam su nejdu hned do dochodku..najlespie upltnie maju absolvetni FEI,FIT, ja sa tiez nemozem stazovat (biologia) rozne prirodovedne odbory su na tom tiez celkom dobre, medicina, farmacia tiez..skratka odbory, ktore idu neustale strasne rychlo dopredu

mia 90

no myslim ze teraz je tazke uplatnit sa, ale hadam kym skoncime vysku co je tych 5 rokov kriza skonci:D ja som chcela ten manazment ale profesorka ma odhovorila ze teraz je manazerov viac nez dost a ze ty teraz prvy letia von ked je ta kriza. a rozhodla som sa o to uctovnictvo v skole ma bavi, uctovnikov je vela ale vzdy su potrebni, a to druhe co mam to je pravna administrativa v podnikatelskej sfere dalej na mgr môzem studovat na prave takze ak tak by bola zo mna pravnicka a tiez si myslim ze pravnikov je vela, ale akosi sa vzdy uplatnia

mia 90

ja sa tiez ucim anglinu 10 rokov a francuzstinu stvrty rok, ale na takychto skolach potrebuju komunikativnu.moja teta uci anglicky jazyk zila rok v anglicku bola s nou v dennom kontakte a isla na manazment co si myslim ze tie jazyky su na nizzsej urovni, a mala problem s tou anglinou, skratka teraz sa na jazyka a matiku strasne zaklada

ivanka19

mia 90 no ja na tejto škole sa učím nj pokročilo(čiže od zš 9r) a anj 4r. mna tie jazyka bavia až na tú profesorku čo nás učí nj..

mia 90

ivanka 19 tu marketingovu komunikaciu som chcela aj ja, vraj je to dobra skola.ani tak nejde o samotnu komunikaciu ako o komunikaciu v dvoch cudzich jazykoch, takze preto som povolila z toho:Dprvy jazyk musis vediet pokorcilo a druhy mierne pokrocilo, kedze druhy mam franinu a uci ma triedna tak z nej moc neviem a preto som si nedala tu skolu

kikirikka

matika nieje napriklad na masmedialkach... a su to zajimave skoly... alebo umelecke...
alebo bio, historia, psychologia

skol kde nieje matika je veeeela