bez antikoncepsie nedostavam menzes

Príspevok v téme: bez antikoncepsie nedostavam menzes
baterka

Existuje iny sposob ako dostavat menzes? ja bez antikoncepcie nedostanem vobec, mam 19 rokov, uz asi tri roky berem antikoncepciu koli tomu a aj ochlpeniu, ale strasne som pribrala mam cele znicene telo striami. teraz som na mesiac lieky vynechala, citim sa ovela lepsie, taka lahsia, mam viac energie, niesom tak hladna, schudla som 4 kila co je za mesiac super... pocas tabletiek nie a nie schudnut...

uz sa k nim nechcem vratit, no bez nich nedostavam menzes, da sa to nejak vyliecit, ma s tym niekto skusenost?

Sylvilka

Ja som tiez od 16 rokov nemala menzes, lebo som zacala drzat dietu a byt vegetariankov. zmensila sa mi maternica a nemala som v tele tuk. gynekolog mi predpisoval 10 rokov antikoncepciu. hroza. nakoniec som si raz omylom lieky zabudla vziat na dovolenku,. takze som nic neuzivala. kupala som sa v oceane a dostala som slaby menzes. po 10 rokoch. a nasledne som navstivila homeopaticku, ktora mi kazala uzivat take homeopatika, ktore som si davala pod jazyk. jeden urcite obsahoval siru (piť Korytnicu). a naskocil mi dokonaly cyklus. schudla som 15 kil - bez drzania diet. vlastne som sa odvodnila. a teraz mam krasneho syna. vela stastia.

baterka

ale keby som nieco na tych vajecnikoch mala-cokolvek, tak by to urcite riesila, cize dufam ze to nieje ten syndrom :(

baterka

RNG, prave to pisem, ze nechcem uz brat lieky, lebo som si uvedomila (zial neskoro) ze mi to neskutocne uskodilo...
dakujem za rady, este by som sa rada spytala ci su to veci bezne dostupne?

RNG

ked chcete neskodne hormonalne polotovary na napravenie hormonalnych hladin, obratte sa na klinicky ucinne, ako yam a senovka grecka, pripadne aj na damianu, pupalkovy/borakovy olej, black cohosh a Dong Quai.
Chemikalie maju okrem zelanych ucinkov aj hromady skodlivych, tj pokial nevycerpate vsetky neskodne, osobne by som nikdy nebral skodlive synteticke chemikalie.
Ale to je na vas osobne, ked Vam nezalezi na svojom tele a zdravi, berte pre na za mna aj "lieky", kde mate na pribalovom listku hromady skodlivych ucinkov. Cim viac a dlhsie ich budete brat, tym statisticky vas viac poskodia.

RNG

na odstranenie nezelanych utvarov (cysty, hrcky, tumory, hormonalne zavisle myomy, hyperplazie atd)telo pouziva svoje biele krvinky a enzymi. Ked ich nie je v tele dost a zacnu sa tieto "odpadove kose" vytvarat, treba telu pomoct branim silnych enzymov a jodu, ktory pomoze telu vytvarat viac vlastnych enzymov.

RNG

ked chcete neskodne hormonalne polotovary na napravenie hormonalnych hladin, obratte sa na klinicky ucinne, ako yam a senovka grecka, pripadne aj na damianu, pupalkovy/borakovy olej, black cohosh a Dong Quai.
Chemikalie maju okrem zelanych ucinkov aj hromady skodlivych, tj pokial nevycerpate vsetky neskodne, osobne by som nikdy nebral skodlive synteticke chemikalie.
Ale to je na vas osobne, ked Vam nezalezi na svojom tele a zdravi, berte pre na za mna aj "lieky", kde mate na pribalovom listku hromady skodlivych ucinkov. Cim viac a dlhsie ich budete brat, tym statisticky vas viac poskodia.