pridem sem vzdy, ked som smutna z mojho vztahu

gret

lienkak, perlorodka, ahojte

dakujem za vas zaujem. Ja viem, ze kazdy to ma obcas vo vztahu tazke. My sme asi taky taliansky model . Ked je dobre, tak je uzasne a ked je zle, tak poriadne zle. Co ma ranilo naposledy? No ked sa tak zamyslim tak boli to prozaicke dovody, pre niekoho mozno nezmyselne, ale pre mna to nebolo vobec prijemne. Bol pracovne mimo domu skoro dva tyzdne. Strasne sme sa na seba tesili a ked prisiel bum. Nevedeli sme si najst k sebe cestu, aj sme sa snazili byt k sebe mili, ale proste to nebolo ono. Tak sme vybuchli na takej hluposti, akoze kto spravi nejaku vec v domacnosti. Potom na mna zacal valit vety typu, uz nie som taka dobra ako na zaciatku. A z jeho slov bolo jasne, ze mysli nielen povahu ale aj postavu. A to on vie, ze tym ma vie neskutocne ranit. Potom sa to brutalne nabalovalo a dopadlo to tak,ze sme sa nerozpravali, takmer cele dva dni. Hrozne som vtedy trpela. Ja nemam v okoli nikoho z rodiny a to vie tiez niekedy pouzit proti mne. Tak on si z toho zjavne hlavu nerobil a robil vsetko, akoby som tam ani nebola. Cista ignoracia. Najviac ma boleli take vety, ktorymi zhadzuje mna a vlastne aj moje sebavedomie. Stale na to myslim, nechcem ist az do takych podrobnosti. A mozno to ani nikoho nezaujima. Ale vdaka baby, aj tak ma potesil vas prvotny zaujem. Pekny dnik.

lienkak

ahoj, gret,
myslím, že každý - alebo teda každá z nás má občas vo vzťahu nejaké problémy, niektoré sú horšie, iné sa dajú zvládnuť troška ľahšie,
čo ťa tak zronilo naposledy? ak chceš, môžme pokecať, niekedy pomôže, keď sa človek len tak vyrozpráva ...

gret

ahojte babky, uz sem vidim nechodievate, to znamena asi ze uz je to vo vasich vztahoch lepsie. Teda aspon dufam. Ja som mala od vtedy, co som tu bola naposledy, asi take dve krizy. Je to vela? Posledna nedavno. Akoze totalne zranena som bola. Skoda, ze nam to tu uz tak nefunguje ako kedysi. Asi mate svoje problemy alebo nemate ziadne?

gret

caute baby, to som naozaj rada, ze to mam niekto take dobre....

kamoska, myslim ze si to povedala velmi dobre, tomu mojmu davam citit, ze je pre mna uzasni, ale ked on mi povie veci o mne, co vobec nie su pravda, som max.nestastna. Fakt by som radsej chcela byt menej citliva, lebo takto ma to zranuje...

moniqa87

no babeny, ja som uz ok... dnes moj dorazil s darcekom a isli sme aspon na veceru...
bolo to fajn a uz je to ok...

no ved ja som to ani take zle nemala, len sme sa pohadali, ale to sa v kazdom vztahu raz za cas vyskytne, ale vam drzim palce aby ste boli v zivote stastne a mali takeho chlapa akeho si zasluzite a maximalne s nim budete prekonavat obcasne hadky a nic viac...

mia 90

boze baby ja vam vôbec nezavidim, nastastie nemam take problemy ako vy, mam super priatela, milueje ma je pozorny a citlivy.dakedy mam pocit ze v nasom vztahu som ja ta "svina".mam ho rada strasne, ale ja tu lasku neprezivam tak strasne ako on. tiez som sa sklamala tak to bude asi tym.som taka chladna obcas, on by mi aj modre z neba doniesol.uvedomujem si ze som k nemu dakedy zla, urcite nie tak ako ti vasi chlapy k vam, ale tak ja s tym akosi neviem nic urobit. aj ked sa pohadame a viem ze za to môzem ja, on sa vzdy prvy ozve, ja som skratka akasi tvrdohlava, asi som taka povaha.ale zase on vie ze ho milujem.ani neviem preco som vam tu napisala, mozno som vas ani nepotesila.ale chcela som vam povedat ze sa najdu aj taki akeho mam ja.a drzim vam palce, urcite vas niekde caka niekto kto si vas bude vazit, a milovat vas a spravi pre vas cokolvek:)

mimmkaa

ja som mala dosrate detstvo,otec alkoholik a mam sa s nim doteraz nerozviedla,on uz sice nepije,ale zabudnut sa neda a moj chlapec?otras..ja som zatratena,nikdy nebudem mat normalny zivot....

kamoska

babenky, musíme s tým žiť, je chlapi sú proste takí. Ja už mám cez 4O a zistila som, že so svojími problémami mám "zaťažovať" iba kamošky, s nimi sa poradím vykecám a s chalpom to neriešim. Teda citové veci. No a keď sa začne tváriť že ma má v paž, vždy na každého jedného platlo to, že som začala tráviť čas mimo neho, chodila som športovať, s kamoškami do kina, divadla, do jazykovej školy .....a zrazu mu začal vŕtať červíček v hlavičke, a začal byť znovu nejaký pozornejší. Proste pokiaľ dávame chlapom stále najavo, že ich miiujeme a sú pre nás tí jediní a úžasní, tak sa už potom proste nesnažia.

gret

no prave, mozno vecer sa na to divame horsie...mna stale udivuje, ze je vela zien a medzi nimi aj ja, ktore stale cakame ze sa tozmeni k lepsiemu...stale verime