HATE OR LOVE

Príspevok v téme: HATE OR LOVE
m@rko

Mam taky blby problem,pred dvoma rokmi som sa brutalne zalubil do jedneho dievcata,lenze som to pokaslal a to dievca poslalo na mna jej bratranca,ktory ma zmlatil a pri bitke som dostaval peste len do hlavy....po siestich mesiacoch som zacal vidiet take bubliny pred ocami a ocna lekarka mi povedala,ze to mi mohli sposobit len nejake udery do hlavy a ze sa to neda nijako liecit ,,proste si to nevsimaj,casom si zvoknes!",mozno mi to sposobil ten jej bratranec,pretoze pocas tich siestich mesiacov som urcite nedostal ziadny uder do hlavy....Stale lubim to dievca,len jej to nechcem povedat,pretoze mozna koli nej a jej bratrancovi mam teraz dojebane oci do konca zivota....CO SI O TOM MYSLITE???

m@rko

Dobre,serem na nu...a uz mi je mi jedno ci mi to sposobil jej bratranec..."aj ked sam kracam ulicou a tracam svoju lasku,nic si stoho nerobim aj tak si najdem dalsiu krasku."

peta5

m@rko,dva roky ,to je uz vecnost,ked si dokazal prestat hulit travu,tak dokazes zabudnut aj na jednu kravu,co si ta iste nezasluzi.Tak uz nefnukaj,ved si nejaky chlap,nie?

hrdina

tak potom to uz nerozchodis...vykasli sa na nu.iste si najdes druhu.alebo ju schmatni niekde v meste a povedz jej to na rovinu.

m@rko

Dva roky je dlhy cas,ale ja som stale zabuchnuty do nej,casto ju stretavam,uz sa jej ani nezdravim.Ked pomyslim nato,ze by som jej povedal ze som do nej,stejne nemoze nic fakcit,pretoze ju lubim aj neznasam zaroven.

hrdina

hmm...dva roky je dost dlhy cas nie?a ona nema nikoho?mozno ona preziva to iste, boh vie.a stym odkazom zdochni ....auuu
nieco ma napadne dam vediet.......