HATE OR LOVE

Príspevok v téme: HATE OR LOVE
m@rko

Mam taky blby problem,pred dvoma rokmi som sa brutalne zalubil do jedneho dievcata,lenze som to pokaslal a to dievca poslalo na mna jej bratranca,ktory ma zmlatil a pri bitke som dostaval peste len do hlavy....po siestich mesiacoch som zacal vidiet take bubliny pred ocami a ocna lekarka mi povedala,ze to mi mohli sposobit len nejake udery do hlavy a ze sa to neda nijako liecit ,,proste si to nevsimaj,casom si zvoknes!",mozno mi to sposobil ten jej bratranec,pretoze pocas tich siestich mesiacov som urcite nedostal ziadny uder do hlavy....Stale lubim to dievca,len jej to nechcem povedat,pretoze mozna koli nej a jej bratrancovi mam teraz dojebane oci do konca zivota....CO SI O TOM MYSLITE???

m@rko

hrdina...mal,ja som jej totiz zhuleny dal odkazat ,,zdochni",co som dost posral,dva roky ubehli a mne sa furt paci iba ona,uz ako debilne by vyzeralo keby jej zrazu poviem o tom co mi mozna urobil jej bratrancek :(

hrdina

bude najlepsie ked sa porozpravate, vsak za to iste ani ona nic neda.ale myslim si ze ked ta zenska da zbit vlastnym bratrancom tak potom sorry bratu neviem ti poradit.ja bych sa na nu...
a co mal som pravdu s tou prvou vetou prveho mojho prispevku?

m@rko

hrdina...to som chcel urobit,lenze to sa neda dokazat,ze prave on mi to urobil,akurat by som si pohneval celu ich rodinu a este aj koli tomu dievcatu som nechcel robit velke haloo okolo toho.Ja asi viem co urobim,budem sa musiet odlubit a zabudnut na secko....

hrdina

a zaco ta zbil za travu?:DDD sory ale tak to vyzera. no ja bych ho zmlatil jak sirotu no keby bola nejaka korba tak ho dam zbit nie?bit sa nenecham co som trubka?mal si ist na fizliaren ako ublizenie na zdravy.no keby ti mal platit skodu po cely zivot neviem ci by si plackal na fore ze vidis bublinky :)

m@rko

Ja som uz bol na kompletnom vysetreni,zistila mi tam,ze nasledkom nejakych silnych uderov do hlavy sa mi v sklovci vyzrazali take hrčky a ja vlastne vidim tie hrčky čo mam v sklovci,lenze sa to neda liecit...

peta5

m@rko,ja ti radim,skus sa odlubit,mozno sa potom brutalne zalubis do ineho dievcata...A vyjadrenie ocnej lekarky je nehoraznost,,,chod k obvodnej nech ta posle na kompletne vysetrenie.Drzim palec

simona

myslím,že to záleží na tebe,či si schopný na tú udalosť zabudnúť napriek následkom pre ňu,pre tú tvoju lásku..pretože si myslím,že ak si predtým s očami nič nemal,tak to určite zapríčimil jej bratranec,ved aj lekárka ti to povedala. Ak chceš byť s ňou,ľúbiť ju,ona ľúbila teba,urob všetko pre ten vzťah. možno na bitku zabudneš pri nej,možno nie a ak nie,povedz jej to. ak je v skutočnosti milá,len ten bratranec nebol z jej strany najlepšie riešenie,v kľude sa porozprávaj s ňou..potom uvidíš,či ti za to stojí.držím päste!!! (a aj s očami držím päste,aby sa to nezhoršovalo len zlepšovalo)

Zenetti

Skús sa na to pozrieť z rôznych uhlov pohladu ako ťa vidí ona a jej bratranec a ako by si sa zachoval na ich mieste možno by pomohlo keby si sa o tom s ňou v klude porozprával lenže z toho čo si napísal sa nedá presne vydedukovať za akích okolností sa toto stalo....

m@rko

Budem rad ak mi napisete svoje nazory,mam jej to povedat?Mohol mi to zapricinit on?Ja som o tych ociach ani nepovedal ani jej ani jemu,lebo neviem ci to zapricinil...NEKONECNA DILEMA