Ako vydrzat prvy tyzden chudnutia

Lennyx

pocas prveho tyzdna mi velmi pomohol roll on stihla linia bio bachovky so psychikou - proste aby som si nedala nic co jest nemam a aby som vydrzala az do koncaaa

Mormonka

lebo hladujete a hladovanie nie je zdrave stravovanie,
ja na priklad rano piperine forte, ovocie, med a stale mam pri sebe orechy ak by som bola hladna

Mormonka

chudnutie nie je o hladovke je vela webov kde ti poradia kde su recepty kde su pripravky na chudnutie ako tu Piperine Forte, kde su presne plany diet, su ludia ktor nastavia dietu ale hlavne nedrz hladovku

nunucik

ahojte chcem straaasne moc schudnut mam 11 rokov,meram 157cm. a vazim 47,3 kg no fuuuj chem mat 35 kg ale ndari sa mi cez den vydrzim iba z vodou bez jedla ale ked pride vecer tak sa zase najem a ked sa prekonam tak sa mi zle spí a som nervozna neviete mi niekto poradit prosim ???

lenka22

janabibiana mas uplnu pravdu... ja som zacala v pondelok s ako-tak zdravou stravou+cvicenie+pitny rezim a uz dnes vidim vysledky. A kupila som si este aj clarinol CLA, aby som viac vladala cvicit a fakt mi to pomohlo. Mozem len doporucit, ale dolezity je ten pohyb a hlavne radost z neho :))) vela stastia vo vasom chudnuti

janabibiana

Vsetkym, ktore chcu chudnut : Najlepsie chudnutie je cvicenim+zdrava strava! Viem to zo skusenosti. Pred rokmi som skusala chudnut, verte, vyskusala som vselico! Aj ked niekedy nieco zabralo,ale nebolo to ono : bola som nervozna,vycerpana, stale som pozerala, kolko 'kcal'co obsahuje atd. Uz asi 3 roky sa venujem pravidelne sportu- chodim 3x-4x tyzdenne cvicit a bez toho uz nemozem :-) Chce to len pevnu volu. Viem, ze niekoho nebavi chodit do fitka, ale skuste napr. skupinove cvicenia - je to zabava! Takze baby: Sport + zdrava strava! Urcite ziadne diety a pod; ....a potom si budete moct dovolit aj tu cokoladu :-) Drzim palce