Ako zistim ci ma priatel lubi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci ma priatel lubi?
simona

Mam jednu otazku : Ako zistim ci ma priatel lubi,alebo ma len ma rad? Niezeby mat rad bolo LEN..ale chcela by som vediet aky je rozdiel v spravani cloveka ked je zalubey a ked len ma rad a je mu s tou osobou len dobre..Pretoze on mi nikdy nic nepovie, jasne ze viem,ze to automaticky neznamena ze to nemoze citit, lebo niekto len neda najavo svoje city slovami.Inak je ku mne velmi mily a pozorny a aj nezny.Ale cez to vsetko nemozem si byt ista ci ma lubi, ked mi to nepovie.No ja sa ho pytat nebudem, to by mi bolo max.trapne a aj by som sa bala jeho reakcie.

lolka_werčáá

co to znamena ked sa mi ani neozve akokedy neje to ako predtym mi pisal voalal azrazu mi uz ani neprezvoni ako by ma mal na haku nieje to ako predim sme boli casto spolu ateras sme sa nevideli uz asik3tyzne coto je hm uz minepise animilacik ani tak ani ze ma lubi ani ze cmuk proste nic uz iba ze ako sa mam ani c viac

karco

ja si myslim, ze to ci ta ma rad zistis podla toho co robi, pises "je ku mne velmi mily a pozorny a aj nezny" tak ja si myslim ze ta lubi. chlapi neradi davaju najavo svoje city. ak chces aby ti to obcas povedal tak mu to skus povedat.

smurf_me

ja mam problem u mojej prijatelky.. je prvy clovek ktoremu som povedal ze ju lubim(dufam ze to tak ostane)! ale oan mi to neopetovala...

aja20

To jednoducho citis.My zeny proste mame siesty zmysel,a ked si nie si ista a nieco ti hovori,ze tam nieco nehra,tak to tak je.

gomez

Podľa mňa, láska nie je to keď to niekomu povieš. Dôležité je to, kto sa ako zachová.
Keď ťa ľúbi, bude ťa chcieť aj keď sa pohádate, aj keď ti bude strašne zle, aj keď sa bude musieť o teba postarať. To je láska, lebo mohol si vybrať ľahšiu cestu ale vybral si to, čo chcel.

branik

ahoj, to bude asi v tom, ze muzi a zeny sa lisia tym, ze zeny su viac emotivnejsie a viac prejavuju svoje city ako muzi. lubi ta, ale mozno to nevie dat najavo tak emotivne, ako keby to bolo opacne. skuste viac komunikovat medzi sebou a podla toho zistis, na com si. vela stastia...