Ako zistim ci ma priatel lubi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci ma priatel lubi?
simona

Mam jednu otazku : Ako zistim ci ma priatel lubi,alebo ma len ma rad? Niezeby mat rad bolo LEN..ale chcela by som vediet aky je rozdiel v spravani cloveka ked je zalubey a ked len ma rad a je mu s tou osobou len dobre..Pretoze on mi nikdy nic nepovie, jasne ze viem,ze to automaticky neznamena ze to nemoze citit, lebo niekto len neda najavo svoje city slovami.Inak je ku mne velmi mily a pozorny a aj nezny.Ale cez to vsetko nemozem si byt ista ci ma lubi, ked mi to nepovie.No ja sa ho pytat nebudem, to by mi bolo max.trapne a aj by som sa bala jeho reakcie.

baradu

simona, keby ti to povedal, tak si tiež nemôžeš byť istá. veď povedať to je jednoduché, ani to nemusí byť pravda.

katika88

Dovolim si nesuhlasit, ked mu povie ze ho lubi to este neznamena ze on uz odrazu nebude mat problem jej to povedat.Problem je niekde uplne inde.Pokial jej priatel patri k muzom ktory nevedia slovne vyjadrit svoje city tak mu moze aj stokrat povedat ze ho lubi a on to aj tak nepovie.Vravim to z vlastnej skusenosti.Niekto to skratka nevie povedat aj ked to ocividne citi.

puma

ano niektory chalani sa to ties hanbia povedat hlevne by som povedala ty mladsi no ale urcite ta luby ked je stebou:))) a normalne mu napis do sms ze ho lubis alebo osobne tak ti prejavi city aj on .lebo ked mu to zena nepovie tak ani on :))) bude to pre neho ties hanblyve ked mu nepovies ties ze ho lubis tak potom aj on ti bude hovorit ze ta luby lebo bude vediet ze aj ty ho lubis tak nebude mat problem to povedat.boh vie mozno aj on nevie na com je :))

vlasta

Nepises Simona,ako dlho chodis s tvojim priatelom.Ty sama musis citit ci ta lubi,alebo nie.Ak nezabudne nikdy na tvoje narodky a prinesie ti aspon kvietok,alebo ti kupi hocikedy nejaku cokoladu,nejaku malickost,len tak,aby ta potesil.Hoci kedy ta len tak objime,pobozka.Najradsej ide s tebou kamkolvek.To je laska.Nemusi ti to hovorit,vela muzov to nevie povedat.

simona

Ale zabudla som napisat ze on bualu lubil a nikdy jej to nepovedal..takze nie je vylucene ze ani mne to nikdy nepovie aj keby ma lubil, lebo proste nie je ten typ, co to vie vyjadrit slovami..preto ja od vas chcem rady nie take ze coskoro mi to isto povie, pretoze on mi to nepovie..a tak vlastne ani neviem ci to citi..uz som spominala pytat sa ho na to nebudem ani priamo ani nepriamo tak ci tak sa bojim reakcie. Radsej nie..preto by som chcela aby ste mi to napisali nejake znamenia, v jeho spravani a tak..ze ako tymto mozem zistit ci ma fakt lubi alebo ma len ma rad..Aky je rozdiel v spravani cloveka ked ma len niekoho rad a ked ho lubi? Dakujem.