darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

belissima

Podla mna by to malo byt urcite nejake exluzivne mydlo, aby to vyzeralo ze sa "vyznas", napr. z parfumerie od Cartier, Chanel, Dior. bolo by odveci doniest nejake z dm-ky :-) Moj nazor..

machulka006

technecium - ja som pochopila, že babe nedáš mydlo na pranie,ale nejaký voňavý sprcháč... :D
ale aj tak by som to asi nepochopila na druhom rande...
ale tak, každý sme osobnosť...
:)
takže je to indivindy...

technecium

ale ja myslím skor tekuté mydielko , ako také obycajné nejaký sprchový gel ked uz nemyslís? a k tomu telové mliecko a bude krásne voniat

technécium

hej machulka už som o tom písal, prečo je kozmetika zlý darček, zo začiatku
no a preto len niečo také malé a srandovné, zároveň aj užitočné v určitom zmysle, kvety teda myslíš

machulka006

úprimne? mne keby chalan dal na druhom rande mydlo, tak to asi tiež nepochopím...osobne veľmi rada dostávam kozmetiku ako darček, ale na druhom rande?
celkovo na druhom rande by som nedávala darčeky, maximálne kvety...

technécium

môj prípad je trochu komplikovanejší, ale dúfam, že to bude rozšírený slovník slovenského pravopisu
a ja na prvom rande nikdy nezasúvam
takýto debilný názor môže mať iba chlap, pekné, veľmi pekné