darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

technécium

baby, kde žijete, na prvom rande nie, ale potom už musia byť darčeky, či kvet a tak, to je filozofia chlapov- na prvom rande nezasúvam a nezavolám, jej skôr ako 2-3 deň- aby som nevyzeral moc nadržaní, aby bola v napatí proste, ale nie zas dlhom

technécium

tak som mal zas pravdu, tiež si to myslím
a myslím aj, že tretie rande to by mal byť nejaký darček- uletený, srandovný, jasné, že ju nepoznám, lebo ak jej kúpim sprej, ktorého vôňu nemá rád, tak sa tým všetko len skomplikuje,

jamka

v zivote som o tom nepocula,ze by sa na rande davali darceky. a asi by mi to aj prislo cudne keby mi niekto nejaky dal :D

melissa

s nami je to tak, ze na prvom rande nepotrebujeme darceky, kvety ani pozvanie do restauracie (staci pozvanie na kavu do nejakej prijemnej kaviarne, cajovne) :) a vobec nevidim dovod davat darcek na druhom, tretom rande. ved stretnutia su o spoznavani sa, nie o davani darcekov, navyse osobe o ktorej vobec nic nevies a nevies ci nejake dalsie rande este vobec bude :)